Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pcosok! Szoptatás alatt lehet...

Pcosok! Szoptatás alatt lehet inni az Inofolicot? Szülés után kinek mikor jött meg? Kislányom 14 hónapos és mêg nyoma sincs.

Figyelt kérdés
Inofolicot ittam plussz gyógyteàkat mielőtt terhes lettem igy sikerült a kislányom. Most màr 14 hónapos elmúlt és nem tudom mi van...még nem menstruàlok. Azt tudnikell hozzà hogy nekem előte magàtól nem is jött meg..inofolic rendben tartotta azert gondoltam lehet inni kellene..Valaki esetleg itta szoptatas alatt?Ugyanis mèg szopizik a dràgàm...:))

2016. szept. 28. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Infolicban nincs tapasztalatom, de en kecskerutat meg baratcserjet ittam/szedtem szoptatas alatt. Elso Hercegno 2,5 evig Volt cicista, masodik 22 honapos, meg javaban az, menstruaciom 18 honapos koraban Jott meg eloszor :) hallottam Mar nem PCOS-okat is meg nagyobb szemettel :)
2016. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Juj, a buta Telefon atirta :) meg nagyobb szunettel akart Lenni! :D
2016. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ilyen gyorsan válaszoltál. Nem tudom elkezdjem e inni tényleg...vagy várjak e még. Végülis igazából folsavról van szó....szóval bajt nem hiszem hogy okozna..
2016. szept. 30. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia,én is szoptatok még javában, 23 hós a kisfiam,szeretnénk kistesót! Én ebben a hónapban belekezdtem az inofolicba bár nem vagyok pcos-os csak hátha segít! Meg lh tesztet is használtam mert azért a baba mellett már nem túl sűrűn van egymásra időnk! Jővő hétre nem várom! Egyébként 18 hós korában jött meg először!
2016. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem is IR-em van! Én is szedtem 6 hónapig az Inofolicot terhesség előtt, aztán mikor megszültem ugyan ugy ittam és szopizott a kicsim 8honapos koráig. A menszim szülés után 6hétre megjott.
2017. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!