Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki iden szult: raneztek uh-n...

Aki iden szult: raneztek uh-n a babara szuleskor/osztalyravetelkor? Hogy pl ra van-e csavarodva a koldokzsinor?

Figyelt kérdés
2szer szultem, nekem egyszer sem neztek (mindketton rajta volt egyebkent). Egy baratnomnel meg minden szulesenel raneztek. Akinel szinten raneztek, hol, melyik korhazban szult?
2016. okt. 3. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem néztek rà. Se idén se előtte.
2016. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2011ben és 2015ben sem uh-ztak szülőszobára vételkor.
2016. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igaz nem idén szültem, hanem tavaly és 2013-ban is, egyiknél sem ultrahangoztak.
2016. okt. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszi! Most szulom a harmadikat majd, ennek kapcsan kerult szoba ez a tema. Nagyon elcsodalkoztam, hogy nala uh is volt es hirtelen elbizonytalanodtam, vajon az en esetem a kirivo? De ezek szt nem. A baratnome volt az 😀
2016. okt. 3. 15:38
 6/11 anonim ***** válasza:
2014-ben szültem és ráneztek uh-val, de nem tudom, hogy mit néztek, mert 3 perces fajasaim voltak (egyszerre azok voltak) annyira emlékszem, hogy azt mondta a doki, hogy bőven 4 kg felett van a gyerek, végül alig érte el a 3 kg-t, de azt a másfél órát, ami még hátra volt a szülésből, végig rettegtem, hogy hatalmas lesz a baba.
2016. okt. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2000-ben nem (Bp., Szent István), pár éve is csak azért, mert koraszültem. Így mikor berongyolt velem a mentő a második trimeszter végén, az volt az első, amit néztek, aztán utána minden mást is értelemszerűen (SOTE, odavitt a rohamkocsi, nyilván ott volt a legközelebbi PIC). Szerintem problémamentes terhesség és időre/időben meginduló szülés esetén ez nem protokoll.
2016. okt. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2011, 2013 és 2016: egy alkalommal sem volt ultrahang.
2016. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szülésznő azt mondta, hogy kb minden második gyerekre rá van csavarodva a kzs, nem feltétlenül a nyakára, meg nem szorosan, de ezt nem fogja egy orvos se megmondani anyukának, mert azon stresszelne. Azt meg nem lehet tudni, hogy most az a szüléskor megszorul-e, vagy visszatartja-e a gyereket, csak ott derül ki.
2016. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem az orvosom mondta azt amit utolsonak a vedono.

En azert kerdeztem ra mert 4D n egyertelmuen latszott,hogy rajta van.

2016. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!