Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire gyakran fordulhat...

Mennyire gyakran fordulhat elo, hogy szules kozben rossz helyre tekeredik a koldokzsinor?

Figyelt kérdés

Van valami vajudasi poz amivel ez elkerulheto?De ugye ezt a ctg ugyis kimutatna,mert kozben rajtam lesz!Ugy ertem lassulna a szivverese.Annyira lutri ez az egesz, aggodom.

38/3 kismama


2009. márc. 24. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
ne félj veled van szülinő vagy doki...ctg mutatja a baba szívverését keringését, abból egyértelműen meg lehet állapítani ha van vmi baj..nyugi könnyű szülést
2009. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta az orvos, hogy rengeteg baba nyakára rátekeredik a zsinór, ami nem jelent gondot, mert hiába van a nyakán, a magzatvízben még a zsinóron át kapja az oxigént . A zsinórban 3 ér fut és baj csak akkor van, ha mind a 3 ér egyszerre záródik el valami szerencsétlenség folytán, de ez annyira ritka...ne is foglalkozz ezzel.

Ultrahang felvételen látszik, hol fut a zsinór, ezt már szülés előtt lehet tudni, ha pl.a nyakán van. És persze a ctg egyből jelez, ha a baba szívhangja lassul. Gyors szülést kívánok!

2009. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!