Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek manapság melyik...

Szerintetek manapság melyik fordul elő többször,40. hét+ra szülni, vagy a 38. hét körül?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi ok nincs, hogy változzon a statisztika ilyen téren.

A kiírt napon elenyészően kevés baba születik, +/- 2 héttel pedig kb. fele-fele a többinek.

2016. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy érted hogy negyven feletti héten szülni vagy elöbb? az én ismeretségi körömben inkább 38 körül bele értve engem is
2016. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, ugy ertettem a 38. csak egy pelda volt :) en is inkabb olyan anyukat ismerek aki a 40. elott szult, viszon itt a gyakori kerdeseken sok not latok aki mar 40.+os ezert erdeklodtem :)
2016. okt. 6. 13:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a 40+ a gyakoribb, csak a programozott császárral miatt romolhat a statisztika

ismerősemet is 39. héten császározták, mindenféle szülési előjel nélkül, szóval a baba még nagyban maradni akart

2016. okt. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak a császárosok szülnek elöbb én pl 37. hétre szültem tök spontán
2016. okt. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ismeretségi körömben 36 és 42 hét között születnek a babák.

Nekem 2 van 40+2 és 41 (42+4) re születtek.Szerintem hármaska is tovább marad 😊

2016. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Eddig hármat szültem, 38, 39 és 41. hét vége felé.


Most a negyedik érkezik nem sokára, mindig csak mosolyogva megjegyzem, hogy 6-10 héten belül szülök.

Honnan is tudnám, mikor?

2016. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 akisz válasza:

Igen...a statisztika nem változott.

Én hármat szültem. Egyet 40.hétre aa másik kettőt a 41. hétre.

Ez alkati kérdés!

Nagy a szórás. Sok kismamával találkoztam, aki szintén picit túlhordott, de sok olyannal is aki nem.

Úgyhogy a kérdésedre nincs egzakt válasz.

2016. okt. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem kereken 40 volt :)


barátnőm 3 nappal előbb szült a kiírtnál.


30+-os ismerős kb. 42. hétre indították már azt hiszem...15-re volt kiírva és 24 lett.

2. babájánál (szerintem full káosz volt, pedig nem itthon volt....van valami betegsége a vérszegénység mellé...erre még riogatták, hogy kicsi a gyerek veszélyezteti az anyukát stb.stb...túúúl kicsi a baba, császár szóba se jöhet) és beindították neki 38. hétre....és láss csodát 2500g-os gyerek lett (ezért kellett riogatni, hogy nincs 2kg se)

2016. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!