Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 2 hónappal iszonya...

Szülés után 2 hónappal iszonyatos izületi fajdalmak?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám,és kb. 1 hónapja nagyon fájnak az izületeim. A térdeim,a csuklóm,a vállam,a újjaim,szóval mindenem.Sokszor reggelente alig tudom felemelni a babámat.Voltam orvosnál vele,de csak egy fájdalomcsillapítót írt fel,amit nem merek szedni a szoptatás miatt,mert rá van írva,hogy szoptatás alatt tilos a szedése. Teljesen kétségbe vagyok esve,alig tudok mozogni. Volt valaki így? És ha igen,mi használt? Minden ötlet érdekel! Előre is köszönöm!

#ízület #szülés #terhesség fájdalom
2016. okt. 7. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

MIlyen orvosnál voltál?

Reumatológus kellene.


A gyógyszered hatóanyagának meg nézz utána, ha máshogy nem, akkor szoptatási tanácsadót keress meg.

Mert simán lehet hogy szedheted szoptatás mellett is.

Ráírni mindenre azt írják, hogy nem lehet.

Ha az orvos tudta, hogy szoptatod, akkor ezzel egyébként ő is tisztában volt...

2016. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez volt. Csak nekem három hónappal szülés után. Alig bírtam felemelni a babám és nem csak reggelente. Éjjel is fájt, alig bírtam aludni. Mindez épp nyaralás alatt jött rám, és mire egy hét után hazaértünk, az ujjaim és a térdeim már nem fájtak. A vállamat Voltaren krémmel kenegettem és elkezdtem szedni calciumot magnéziummal. A voltaren gondolom felejtős szintén szoptatás alatt Kb. még egy hét után teljesen eltűnt a vállfájdalom is. Nem jutottam el vele orvoshoz, mert mire megoldottam volna a babám felügyeletét, addigra nyomtalanul elmúltak a fájdalmak és azóta se jöttek vissza (két éve volt). De utánaolvastam akkor és kiderült, hogy van valami ilyesmi autoimmun betegség is....szóval érdemes felkeresni egy szakembert, ha egy héten belül nem múlik.


Ezen a blogon olvastam az autoimmun betegségről:

[link]


Kitartást! Remélem neked is csak egy múló állapot!

2016. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a baba emelgetésével, hordozásával terheled meg túlságosan magadat? Nekem a szoptatások alatt volt egy olyan kéztartásom, amitől az egész hátam, a vállaim és karjaim végig iszonyatosan fájtak - aztán rájöttem mi okozza, alátámasztottam a könyökömet és pár nap alatt teljesen elmúlt.
2016. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen vizsgaltasd ki magad, en autoimmun (izuleti) beteg vagyok, 2 napja szultem.. a terhesseg alatt jol voltam de most nem tudom meddig fogom birni, nagyon gyorsan probalom vissza allitani a terapiam es nem fogok szoptatni.. kulonben lehet nem fogom tudni a picit sem ellatni.. ha nem mulnak a tuneteid es pesti vagy keresd fel a Budai Irgalmasrendi kórházat nagyon jók az orvosok es biztos segitenek.
2016. okt. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!