Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért ennyire drága a szülésze...

Miért ennyire drága a szülészeti ellátás, és miért van szükség hálapénzre?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ? Szükség van rá ? Szerintem ezt túl ragozzák az emberek . Nekem sose volt fogadott orvosom , 3 gyermekem született az ügyeletes orvosnál és nem volt semmi baj , persze szebb szüléseim is lehettek volna ha a doki jobban rám figyel és nem arra , hogy gyorsan meglegyen , de millió esetet hallottam amikor a fogadott orvos is ugyan ezt tette . Nekem elveim vannak , másnak meg fogadott orvosra pénze...
2008. okt. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is azt gondoltam, hogy minek fogadjak orvost, hiszen az is orvos, aki bent van ügyeleten. De már a terhesgondozáson kiakadtam. Az Sztk-ban a doki meg sem vizsgált, csak fél napos várakozás után kaptam egy pecsétet a terheskönyvbe. Honnan tudja, hogy minden rendben van? de olyat is hallottam, hogy még pecsétet se kapott, ami ugye nem jó, mert a GYED-hez kell igazolni, hogy jártál terhesgondozásra. Szóval akkor döntöttem úgy, hogy magándoki. Ha meg végig hozzá jártam, a szülést már csak kinyögte. Szerintem is pofátlanság, de egy ennyire fontos dologra nem szabad sajnálni a pénzt, hogy tudd, hogy tutira minden rendben lesz.
2008. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem sajnálom a pénzt! 15 éve dolgozom bejelentett munkahelyen, tehát már bőven kifizettem a terhesgondozást és a szülést! Továbbra is úgy gondolom, hogyha valaki fizetni szeretne az járjon magánrendelésre és szüljön magánklinikán, ott tényleg fizesse ki azt ami jár. De az, hogy egy kórházban, aminek a fenntartását én is fizetem, ott ne üzérkedjen senki hálapénzért, ez szerintem felháborító!!!!!

Sajnos ez valahol nagyon el lett rontva.

Üdv, bocsi a kirohanásért, de tényleg így gondolom.

2008. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!