Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik ha betöltöm a...

Mi történik ha betöltöm a 40ik hetet de a gyerkőc az istennek sem akar megszületni?

Figyelt kérdés

se jósló se semmi jele nincs és maholnap itt van a kiirt időpont, meddig lehet ezt húzni vagy mi lesz most ?

tiszta ideg vagyok miatta !


pedig már minden praktikát bevetettem az elmúlt 2 hétben de semmi eredmény :(


2016. okt. 12. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt nálunk betöltött 40-től naponta felváltva amnioszkópia/NST hétvégén is. Betöltött 41-nél befektetnek, betöltött 42-nél indítják.
2016. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Vàrsz tovàbb.

Aztàn doki függő hogy mikor fektet be vagy mikor indìt.

Ha minden rendben akkor sűrűbben fognak vizsgàlgatni, de semmit sem csinàlnak. Csak amikor a dokid jónak làtja.

2016. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF -ért, de Nagyon jó kérdést tettél fel!

Nekem is hamarosan itt a 40. Hét, és még semmi jele a szülésnek!

Mondjuk én nem is próbálkoztam semmivel.

2016. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

mi lesz most?

háát tuti hogy bent nem marad..előbb-utóbb ki fog jönni :)

Nálunk már a 40.héten be kell feküdni. és mindennap vizsgálnak. a 41.héten indítanak.

a dokidat kérdezd hogy mi az eljárás náluk

2016. okt. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Betöltött 40. hét után minden nap kellett orvoshoz mennem. Nst mindig volt, kétnaponta uh és flowmetria. Van ahol befektetnek, van ahol nem.

Jól számolták a szülés időpontját? A ciklusod mindig a tankönyvi volt? Ha nem, ott is csúszhat napokat a szülés időpontja.

2016. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nálunk betöltött 40.től kétnaponta NST, 41. héten megnézték, hogy van-e valami, majd azt mondták, innentől bármikor kérhetem, hogy indítsanak. Betöltött 42.-nél kértem, és indítottak.

Rátekeredett a köldökzsinór a babámra, ezért nem tudott leszállni, és szerintem ezért nem indult be sehogyse a szülés magától.

2016. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

pénteken kell mennem akkor derül ki minden de az még 2 nap !


praktikák :

sok szex

lépcsőzés - de a 3.on lakom is ha akarnám se hagyhatom ki :)

teák szülésindításra

2016. okt. 12. 12:08
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem történik semmi, természetes. Úgy értem, vizsgálatok vannak, de eleve a normál terhesség 280 nap, azaz egész pontosan a fogantatástól számítva 266. Az ember gyereke persze nem kiscsibe, hogy pontosan napra szülessen:-). Kihajtani praktikákkal semmiképp nem kell csak azért, mert mi már türelmetlenek vagyunk. Amíg jól van és nem indul magától a szülés, addig ott a legjobb neki! Persze tudom, milyen érzés, én ma vagyok 40+2 hetes és már kezdek magamba fordulni, nehéz a várakozás. Előző babám 40+8-ra született, és évek teltek el azóta, mégis néhány nap ilyenkor végtelenségnek tűnik. Szóval, kitartás és türelem, végülis mi ez a pár nap ahhoz képest, hogy 9 hónapja várunk, van akinek pedig még össze sem jött és arra vár, hogy megfoganjon?!
2016. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Pécsen nálunk úgy volt, hogy 40.héttől 2naponta NST ilyenkor mindig adnak oxit közbe, persze nem 1Litert.

41. Héten fektetnek be

2016. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a 41. héttől van gyakrabban vizsgálat, 42.héten már befektetnek. Nekem hivatalosan a 42. héten született a lányom (el volt számolva, mindig 1 héttel kisebb volt). Be akartak fektetni, de én aláírtam, hogy inkább bejárok vizsgálatokra, de nem fekszem be. Amúgy 3 nappal azután spontán beindult, hogy befektettek volna. Amúgy sok mindent nem tudsz tenni, vársz.
2016. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!