Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Program császárom lesz sajnos,...

Program császárom lesz sajnos, fogadott orvos nélkül. Aki ugyanígy volt mesélne?

Figyelt kérdés
Volt már egy sürgősségi császárom,de fogadott orvosom is.Most viszont eléggé félek!
2016. okt. 14. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
A helyedben keresnék egy megbízható orvost!
2016. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

miért leszel progis?

ha még van időd én is keresnék egy orvost!


de ha nem akkor sincs nagy gond, aznap reggel vagy előzőnap bemész a kórházba, majd ha rádkerül a sor, jön a műtét. nekem a második sokkal jobban fájt mint az első.

2016. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A visszeres lábam az elsődleges oka,vérhigító injekciót is kapok.
2016. okt. 14. 13:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Bar en kulfoldon szultem, de nekem sem volt fogadott orvosom es egyaltalan nem bantam meg, m tobb rvos latott es 2 orvos csinalta a csaszart is. Szuper munkat vegeztek, mindennel tokeltesen elegedett voltam. A heg most mar alig latszik, ugyh szepen is dolgoztak nagyon. Ja, es ikreim vannak :)
2016. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kitudod szorítani fogadj egy megbízható orvost. Nem gondolom, hogy az épp ügyeletes orvos nem látná el rendesen a feladatát, de talán nem kapnál megfelelő felvilágosítást, hogy mi mért történik, mi következik, ha van egy jó orvosod ezekről felvilágosít, és nem csak fekszel ott mint egy darab hús... :/
2016. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem kell félni, ügyeletes orvos is teljesen jól el tudja végezni a feladatot. :)

Én is már 2 császáron vagyok túl, mind a kettő ügyeletesnél történt, igaz nem volt programozott, de ez ebből a szempontból kevésbé számít.

Mindent mondtak, mi miért történik, mit fogok/kell éreznem, stb. Teljesen elégedett voltam, semmi hátrányát nem éreztem annak, hogy nem fogadott dokik voltak. 2 különböző kórházban volt amúgy.

Most a 3. baba már programozottan fog születni, de szintén nem lesz orvosom.

2016. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hol császároznak visszeres láb és vérhígító miatt? Egyik se ok. Legalábbis szó nem volt róla nálam. Mondjuk más okból jobban jártam volna egy császárral (elakadt a szülőcsatornában, vákuummal ráncigálták ki szaggatva mindent...).
2016. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kétszer szültem császár, az első sima szülésnek indult, de császár lett a vége, mind a kétszer tökéletesen elégedett voltam mindennel,az orvosok is maximálisan odafigyeltek és a szülésznők is nagyon kedvesen voltak.
2016. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

én előbb vágnék bele ügyeletessel egy császárba, mint egy sima szülésbe. Császár az 30-40 perc, végig ott van, tuti rád figyel, munkaidőben, így nem siet.

Egy természetesnél esetleg nekiállna siettetni,hogy ha nála megszülsz, hátha lesz boríték, nincs is ott végig, néha-néha benéz...

2016. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
2 császárom volt, más-más kórházban, fogadott doki nélkül. Az első farfekvés-lábtartás miatt, a második a császáros előzmény miatt. Maximálisan meg voltam elégedve mindkétszer, sőt a második 1000szer jobb volt, végig mondták, hogy mikor mi történik, mit csinálnak. Már az őrzőben felültem amint tudtam, másnap már vígan sétáltam, akik láttak, el sem hitték, hogy császárom volt.
2016. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!