Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 honapja szültem es meg nem...

5 honapja szültem es meg nem jött meg, de szedem a fogamzasgatlo tablettat, mert 2 hete nem szoptatok es az orvos azt mondta, hogy nyugodtan elkezdhetem! Ma reggel nagyon görcsöltem! Ez annak a jele lehet, hogy meg fog jönni hamarosan?

Figyelt kérdés
A szüles elött soha nem volt semmifele fajdalmam, lehet ez a szles utan mashogy?
2010. jan. 23. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Én decemberben jártam így. 1-2 napig nagyon görcsöltem, pedig terhesség előtt sosem volt ilyen, kb. 1 héttel késöbb pedig megjött (szülés után 6 hónappal - először).

Elvileg normális jelenség, legalábbis nekem ezt írták többen is, mikor rákérdeztem...


7 hónapos ikrek anyukája

2010. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!