Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után, gátmetszésnél...

Szülés után, gátmetszésnél meddig érzékeny? . és mit éreztek, mikor és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Pl. szülés után fél évvel, vag egy évvel hirtelen guggolásnál húzódást, vagy időjárás változáskor feszülést, vagy valami ilyesmi - van ilyen? Mit lehet ellene tenni?

2016. okt. 30. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
én pl 7éve szültem, és, ha percekig guggolok - nem összezárt lábakkal, akkor a mai napig fáj végig a varrat mentén.
2016. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pár hétig fájt szülés után és ennyi. Azóta se front,n se mozgás, se semmi nem hatja meg. De gyerekként volt egy balesetem, műteni kellett a hüvelyem, nah annak a hege még 20 év távlatából is fáj össze-vissza, amikor eszébe jut...
2016. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hétig fájt utána, utána csak szex közben, úgy egy évig, egyre kevésbé, utána semmi, azóta szültem még egyet, ott nem kellett gátmetszés, de kicsit szétvált a heg, összevarták, egy napig se fájt utána és azóta sem, szex közben sem, frontkor sem, mozgásnál sem. Szerintem típus kérdése.
2016. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 hete szültem, már megsem érzem a gatsebem.

Az már más kérdés hogy frontra mennyire lesz érzékeny.

2016. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmit nem tehetek ellene? Az első szülésem után egy hónappal azt is elfelejtettem, hogy szültem, semmi nyoma nem maradt. Viszont egy éve született a második babám, és még a varrás helyét is látni, és érzékeny. Javulhat ez még vagy mindig ilyen lesz?
2016. okt. 30. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy meg kéne kérdezni egy nőgyógyàszt. Ő làtja hogy mi van, biztos tud rà vàlaszt adni.
2016. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hello. Én 4 hete szültem es abszolut nem erzekeny semmire. Az elejen fajt kb 1 hetig ulni se tudtam de ma pl mar egyutt voltunk a parommal eloszor a szules utan. Ami nem volt kellemetlen elmeny, bar nem volt olyan jó de egynek elment 😀
2016. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! 5 hónapja szültem és nekem is érzékeny mindenre...frontra...edzéskor...nagy WCzéskor néha...és szex közben is sajnos. Mondjuk nekem elég nagy vágásra volt szükség, utána 1.5 hónapig ülni se tudtam. Még mindig érezhető a varrás helye is. Én is csak abban bízok, hogy idővel azért elmúlik.
2016. okt. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!