Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha anyuka reggel szült (kora...

Ha anyuka reggel szült (kora hajnalban már vajúdott), akkor aznap délután már elvárják, hogy maga öltöztessen-pelenkázzon-szoptasson-fürdessen?

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 20:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Nem olyan nehéz az.
2016. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%

Csaszarom volt 3 szor.

A masodik 14:12 kor szuletett es onnan kezdve vegig ott volt.

Ott fekudt mellettem.csak pelenkazni jottek a csecsemosok.

Elvittek volna,de nem engedtem.a szoptatast,bufiztetest meg tudtam oldani fekve,ugy,hogy nem kelhettem fel.

A harmadik reggel szuletett.masnap reggel engedtek ki a csecsemosok,addig megfigyelesen,inkubatorban volt.attol kezdve En csinaltam mindent.

Furdetni itt viszik a piciket,nem anyuka furdet (akar sima,akar csaszar)

Nalunk sima szules utan egybol anyukanal van a pici.

Gondolom segitenek ha kered,de nem fognak 3 orankent menni pelenkazni sima szules utan.

Persze ha esetleg valami komplikacio volt akkor gondolom mas,de egy sima szules utan el tudod latni a gyereket akar mar az nap delutan is.

2016. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
igen. nekem speciel borzasztó volt kanüllel a kezemben, (elég erős tűfóbiám van és 24 órán át nem vették ki)rosszul voltam ahogy láttam hogy oda vissza csordogál benne a vér, a gyermek meg lilára ordítja magát fürdés közben..azt hittem nem élem túl az első napot.
2016. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár nálunk a nővérek fürdettek, de a többit a kismamának kellett. Túléltük :).
2016. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
A nővérek fürdetnek nálunk de minden mást az anyának kell persze! Nem olyan nagy dolog
2016. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is a nővérek furdetnek,de a tobbit igen,sima szülés után.. De azért ha igenyli az ember,akkor tanitanak,mindent megmutatnak...amire figyelj,hogy a gyerek mindig "biztos" helyen legyen..en ugyanis ot simán ellattam,jol voltam..aztan 5 perccel később elajultam,kb 10mp volt akozott,h ereztem,h gaz van es osszeestem..no akkor "kaptam" a noverektol,hogy miért nem szoltam,hogy rosszul vagyok(nem vtam),de tény,hogy baromi nagy szerencsenk volt,hogy mindez nem gyerekkel a kezemben tortent..

(elso csaszaros volt,24 órát fekudnim kellett,igy ot csak szoptatnom "kellett" minden egyebet a nővérek csinaltak)

2016. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 2-3 óra megfigyelés után kerül le az anyuka a babával a gyerekágyas osztályra, onnantól ő látja el. Egyedül a fürdetést csinálja csecsemős. De azt is ott a szobában.


Persze komplikáció esetén más a helyzet. Én pl.: 24 órát voltam a megfigyelőben (természetes, de horror szülés), addig a csecsemőosztályon látták el, másnap kaptam meg.

2016. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

Ki màs szoptasson? :D

Fürdetni, öltöztetni a csecsemősök, meg amúgy is kórházi ruha volt rajta. Pelenkàzni nem kellett gyakran, nem sokat pisilt az elején, csak amikor a magzatszurok ürült. Szoptatni, büfiztetni, dajkálni természetesen az anyuka csinálta.

2016. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
68%

Mi az h elvárják-e?A te gyereked foglalkozz vele.

Első császáros volt időnként behozták szoptatni első nap.

A második délután született.2órát megfigyelésen voltunk szülőszobán utána az osztályon nem adták ide,azt mondták alszik :( Pihenjek én is....

A harmadikat biztos nem adom ki a kezemből!

2016. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Ne aggódj, két órával szülés után már rohangálsz. :) Nem lesz semmi gond, lesz erőd ellátni.
2016. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!