Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha anyuka reggel szült (kora...

Ha anyuka reggel szült (kora hajnalban már vajúdott), akkor aznap délután már elvárják, hogy maga öltöztessen-pelenkázzon-szoptasson-fürdessen?

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 20:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja es soha senki nem "odab@s.zta" a gyereket...hanem szépen magyaraztak,tanitottak szoptatni,pelenkazni,ha igenyelte anyuka...mondjuk ehhez ugye emberszamba kell venni a novereket is,nem csak holmi kiszolgalo szemelyzetkent tekinteni rajuk...nekem legalabbis eddig ez a tapasztalatom...
2016. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
58%

Természetesen nem azt mondom, hogy nem akarom látni a a babámat és foglalkozni vele, megetetni, büfiztetni!! Szó sincs erről, ezt az első válaszban is leírtam! Egyszerűen arról van szó, hogy szülés után hagyják az embert kipihenni.

Én még nem szültem, ha minden jól megy, jövő nyáron fogok.

Kórházban pedig nem egy alkalommal volt szerencsém járni sajnos és látom amit látok, tudom, hogy milyen állapotok uralkodnak "személyzet" terén is, tisztelet a kivételnek, mert ugye az is akad aki normális, de kevés.

A nővéreknek pedig igenis az a munkájuk, hogy segítsék a kismamákat, nem kiszolgáló személyzetnek nézem őket, de gondolom tőled is elvárja a főnököd, hogy teljesítsd a kívánalmakat a munkahelyeden, mert az enyém elvárja és én sem keresem halálra magam...

2016. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
58%
A régi korok szokásairól pedig annyi, hogy 6 hétig valóban túlzás lehet feküdni, de az a 2 nap amit az ember a kórházban tölt, nekem nem tűnik túlzónak...
2016. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Normal esetben abszolut nem tulzo a ket nap(ami egyebkent 3)vasarnap szultem,hetfon mar siman mentem volna haza ha lehet...(bar ugye ez a masodik szules volt)

Igen,elvarta a főnököm,hogy teljesitsek...viszont mivel vendeglatasban dolgoztam ,a vendegektol is elvarta a tiszteletet az alkalmazottak felé,soha nem tűrte senkitől,hogy tiszteletlen legyen velünk...

En szerencsere nem tul sűrűn jarok korhazba,de nekem eddig a noverekrol pl. Abszolut pozitiv tapasztalatom van...

Sokszor tenyleg amilyen az adjon Isten...ja es meg egy aprosag..a szules nem csak az anyukat viseli meg,hanem a gyereket is..az enyemektol legalabbis siman lehetett pihenni,ok is kivoltak..

2016. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
51%

Én egy szóval sem mondtam, hogy nem tisztelem a nővéreket, orvosokat, soha senkivel nem szoktam tiszteletlenül beszélni, ha nem ad rá okot.

Egyszerűen valóban ez a munkájuk, és ez tény, ettől én még tisztelem őket, sőt miden elismerésem azé, aki ilyen hivatást választ. De sajnos nagyon sok negatív példát láttam részükről.

2016. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
60%
Ahol én fogok szülni ott két nap után hazaküldi az embert, ha problémamentes volt.
2016. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!