Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki nem akart venni szoptatós...

Aki nem akart venni szoptatós háloinget a kórházba, az miben volt? Illetve ha császáros volt?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Éjjel pizsamában, napközben vékony pamutnadrágban és pólóban. (természetes szülésem volt)
2016. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sima spagettipántos hálóingben
2016. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

Sima hálóingbe, amit a piacon vettem, elöl pár gombja van, így ki tudtam annyira gombolni, amennyire kellett szoptatáshoz.

[link]

Ilyesmi fazon. Fiam 3,5 éves, még mindig használom, mert kényelmes, és meleg pamut.

2016. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Poló és halászgatya (pamut). Mostanra hosszú nadrágot vinnék. Természetesen szültem.
2016. nov. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Ugyanugy voltam feloltozve a korhazban is, mint itthon. Mivel nem beteg voltam,ugy gondoltam, nem fogom egesz napomat haloingben/pizsamaban tolteni. Nekem igy volt kenyelmes.

Este pizsamaban aludtam, reggel atoltoztem melegito nadragba es poloba.

2016. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Nálunk csak kórházi hálóingben lehetett lenni, úgyhogy nem volt opció (nyáron szültem). Császáros voltam, eldobható-hálós bugyi volt még rajtam, ami feljött a hasamra, így a sebemet nem zavarta.
2016. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Cicanaci hosszú gombos felsővel, ez volt a kórhàzi viseletem. Csak szüléskor meg aznap éjjel volt rajtam a hàlóing. Aztàn ahogy volt dobtam a kukàba. Estére rövidnaci trikó volt a pizsim.
2016. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

En ejjel sima pizsamaban voltam, napkozben pedig melegitoben. Cipzaros volt a felso, ala szoptatos melltartot vettem fel, igy nem kellett kompletten levetkoznom.

A szules alatt volt rajtam haloing, amit adtak, de szules utan nem sokkal mentem zuhanyozni es akkor mar a sajat pizsamamat vettem fel, mert ejjel volt. Reggel pedig csereltem melegitore.

Engem egyebkent nem sokat nezegettek. Szulest koveto reggel vizsgalt meg az orvos, de volt annyi ideje, hogy levegyem a nadragomat, illetve aznap vizsgalt amikor hazajottem.

Szoval nem volt indokolt haloingben lenni.

2016. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%

Én most fogok szülni és ez a hálóing lesz rajtam, ezt vettem:


[link]


És köntössel meg ilyen, a köntös is új a szülés miatt vettem:


[link]

2016. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
én csak éjjelre vettem fel, addigra én szoptatósat vittem, de csak mert nagy a cicim, sima középen gombossal nem boldogultam volna. Napközben rendes ruhában voltam, még meg is dicsért egyik nővér, milyen csinos vagyok, pedig egy egyszerű fekete térdnaci és fekete felső volt rajtam. Mondjuk az izzadtság- és vérfoltos hálóingben mászkálók mellett valóban csinos lehettem...
2016. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!