Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40 hetesen kerhetem, hogy...

40 hetesen kerhetem, hogy beinditsak a szulest?

Figyelt kérdés

Nov.14-en leszek 40 hetes,meg megvarom a kiirt idopontot,de ha nem szuletik meg addig kerhetem?

Mar nem vagyok jol,2 ujjnyira nyitva vagyok,folyamatosan kemenyedik es gorcsol a hasam,vannak fajasaim is,tudom ez mindenkinek van,de nem birok mar jarni es az ujjaim nagyon vizesednek,remelem ez eleg indok hogy beinditsak,mar 2hete vannak josloim,1hete pedig normal fajasok,csak meg nem rendszeresek.

Nem szeretnek varni 41.-42.hetig,kivagyok mint a kutya.

Nincs fogadott dokim.



2016. nov. 11. 08:03
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem beleirni,voltam a nogyogyaszomnal,aki adott beutalot a korhazba,ha mar nem birom akkor kerjem hogy inditsak.

De megvizsgalt es azt mondta hogy annyira feszul a magzatburok,hogy nem fog megrepedni(nem most kezte a palyat a dokim).

2016. nov. 11. 08:06
 2/31 anonim ***** válasza:
80%

Igen én is kértem.

A proff belement mert látta rajtam elegem van.

Jól is tettem mert nem tudták megmondani mikor folyt el a vizem és magzatszurkos volt.

Örütek hogy vegre nem korababa lesz azért akarták nekem húzni.

2016. nov. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok


Ja nekem se volt dokim.

2016. nov. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

2-es

Ohh,de orulok ennek a hirnek :)

Nem nyafogas meg hiszti miatt,de mar egy honapja nem alszom kb semmit,nagyon faradt vagyok,a derekam folyamatosan faj,az ujjaim bevizesedtek es nem birok se ullni,se fekudni,se jarni.

Sehogy sem jobb mar es ez egy hete megy igy probalom meg a kiirt napig birni,de utana mar nem szeretnek varni,mar annyira levagyok strapalva.

Remelem tenyleg sikerul es nem varjak meg evvel a 41-42.hetet,mert odaig mar nem huznam.

Koszonom hogy irtal ez nagyon jo hir.

2016. nov. 11. 08:16
 5/31 anonim ***** válasza:
34%

Mindenki pont így érzi magát,nem csak te. Itt nem inditanának az biztos.

És én se tennék eleget a kérésednek. A baba lehet elindul magától a napokban,miért kéne őt kitaszítani onnan? Már elindult a folyamat,ne siettesd.

2016. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk ilyet nem lehet. Azok amiket leírtál nem indokok az indításra, vizesedsz meg nem bírsz járni - ezzel minden kismama így van a vége felé.
2016. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem hely és dokifüggő. Ismerősömet a dokija a 38. héten az ügyeleti napján indította, mondva, ez így mindenkinek jó lesz.

Ugyanaz a kórház, de másik doki (velem történt, 3. gyerek), csak elméletben kérdeztem, mi lesz, ha betöltöm a 40. hetet, azt mondta, ha kérem, befektet, és ott várhatom meg, míg beindul.


Próbálkozz, de kevés doki van, aki pénz nélkül választja ezt a kockázatot.


Hanyadik gyermek?

2016. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt fogadott dokim, és betöltött 41. héten azt mondta a főorvos, hogy onnantól bármikor beindítják, ha kérem. Előbb nem.
2016. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
50%

Megpróbálni megpróbálhatod, maximum elutasítják a kérésed.


Mondjuk én nem értem, hogy miért jó ez.

SOSE kérnék indítást, ha minden rendben. NEm is kértem. A harmadik gyereknél a főorvos felajánlotta az indítást 41+3-on, amikor már bent feküdtem, de én elutasítottam. MIndenkinek az a legjobb ha magától indul.

Így is lett 41+6-ra szép gyors és komplikációmentes szülésem volt, a baba pedig jó nagy.


Pedig nyavalyám nekem is volt elég, meg mindenkinek van szerintem így a vége felé, kivéve talán pár szerencsésnek...

Jóslóim akkor már 6 hete folyamatosan.


És ezt a "túl feszes burkot" sem értem.


Mert nincs akkor semmi, ha nem reped meg, a szülések 80%-a amúgy is fájásokkal indul, csak a maradék indul vízelfolyással (csak a filmekben van mindig az, mert az sokkal látványosabb...).


Ha megindul a szülésed és eljut arra a pontra, akkor majd megrepesztik ha kell. De azzal indítani...

2016. nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Hát én vagyok akkor az ellenpélda két túlhordásom volt de egyikkel se volt semmi panaszom még a legvégén se.Igaz nem vizesedtem 10 ill 12 kg híztam összesen.

Kérdésedre amúgy itt nem tudjuk megadni a választ megkérded az orvost és tisztán fogsz làtni.Mondjuk fogadott orvossal egyszerűbb lenne.Ügyeletes nem biztos hpgy rajongani fog az ötletért.

2016. nov. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!