Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik szülés utáni betétet...

Melyik szülés utáni betétet ajánlanátok amit a rossmannban lehet kapni és nem túl drága?

Figyelt kérdés

Nem a Tenára gondoltam hanem olcsóbbra ami pont szülés után jó az erősebb vérzésre. Rossmannban milyen van ami jó erre a célra, mi a pontos neve?

Nem vagyok ezekbe otthon mert én mindig tampont használtam, de szülés után ugye kifejezetten utána való betét kell.


Előre is köszönöm a segítséget!


2016. nov. 18. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Tudok olvasni, hogy nem Tenát akarsz, de nekem a Tena Pants (felnőtt bugyipelenka) mindent vitt. Cikinek éreztem eleinte, de nagyon-nagyon kényelmes, nem mozdul el, szuper. Vittem sima Tena betétet is, de szülés után beraktam és 5 perc múlva minden tiszta vér volt, úgyhogy pironkodva előszedtem a nagyikámról maradt Tena pelust, a szülésznő azt mondta ez a legjobb, így végül ciki sem volt. Szóval javaslom.
2016. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
A Tena Pants tényleg nagyon jó!
2016. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Nekem elég volt a sima éjszakai 5 cseppes Always betét. Nem vettem kimondott szülés utánit, ez is bőven jó volt. Egy duplacsomag fogyott el, utána eleg volt a tisztasági.

Bár nekem a menzeszem is kb 1-2 napig tart, kevés vérzéssel, nem tudom, van-e összefüggés.

2016. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is elég volt az Always éjszakai, dupla csomag, ami azt jelenti 2x7 db. Utána már vettem sima noname betétet. /Olcsót/

Nagyon jó volt. Szobatársaimnak is ilyen volt.

Egyébként 500 Ft volt az Always betét darabja a rossmannban.


4 hete szültem

2016. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Mind2x bababoltban vettem kimondottan szülés utáni betétet.2.után elég sokáig szükségem volt rá,mert enyhe inkontinenciám volt 2-3hétig.3.-at várom a tena pantssal szemezek 😁
2016. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ìgy 6. vàlaszolóként, tényleg a kérdésedre fogok vàlaszolni.

Facelle éjszakai betét. Első gyerekkel alwayst vettem, de most csak kb1000Ft ért làttam 10 db-osat,ez meg azt hiszem 390Ft/8-10db. Annyi, hogy ha jól emlékszem akkor pont a szàrnyatlant vettem,de azzal sem volt bajom. De van extra hosszú is 12db/450Ft-ért.

Meg a müller-nek van még jó sajàt betétje,most azt vettem többfélét.

2016. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Legvastagabb éjszakai alwayst vettem a müllerbe...de sajnos nem volt elég, 2dbot kellett beraknom egyszerre az első 2 napon.utána már a normál elég volt.
2016. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ilyet vettünk:


[link]

2016. nov. 20. 10:54
 9/14 A kérdező kommentje:

Tangába is bele tudom helyezni?


Nem ilyen pici tangára gondoltam, hanem nagyobbra. Mert vannak nagyobbak nekem amiket pl. nem sajnálok és szélesebbek.

2016. nov. 20. 10:57
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha ezzel a betéttel és tangabugyival készülsz a gyerekágyra akkor vigyél jóóó sok hálóinget, mert nem sokat fog érni ez a védelem. Nem tudom mik az elképzeléseid, de hihetetlen mennyiségű vér fog távozni és nem hiszem, hogy 15 percenként akarsz zuhanyozni-átöltözni.
2016. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!