Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szült valaki mostanság,...

Szült valaki mostanság, illetve tavaly Dr. P. Szikszay Ádámnál? Friss tapasztalatokra vagyok kíváncsi, illetve, hogy mennyire drága nála szülni?

Figyelt kérdés

Azért fordulok hozzátok, mert még nem döntöttem el 100%-ban, hogy kinél szeretnék szülni.

A Margit kórházban fogok az biztos, de az orvos még kérdéses!

Dr.P. Szikszay Ádámra gondoltam, mert elég megbízhatónak és normálisnak tűnik. Amikor voltam nála kedves volt, szinte mindent magyarázott mit csinál, rendben van minden. Tényleg normális volt. :) Viszont mostani hozzászólásokat nem találtam róla a neten, csak régebbieket!

Tudom, hogy a Magyar dokit nagyon sokan ajánlják, csak félek, hogy mivel ennyire felkapott orvos, biztos drága lenne nála a szülés, és állítólag mielőtt a terhesgondozást elkezdené, emlékeim szerint 1 órától már nincs hozzá sorszám, mert olyan korán odamennek a kismamák... :/

Bocsánat, hogy ilyen terjedelmes lett maga a kérdés, de gondoltam így érthetőbb :)

Várom a tapasztalatokat! Előre is köszönöm ! 18hkm



2015. jan. 15. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A héten voltam nála mert nem voltam elégedett az előző orvos véleményével! Az első 5 perc után már tudtam, hogy hozzá szeretnék járni!Nagyon kedves,szimpatikus,szókimondó, 100%-ban figyel az emberre amit mond neki!Minden kérdésre érthető választ ad!Még csak 1-szer találkoztam vele, de sajnos eredmények miatt 2-szer már telefonálnom kellett neki mind kétszer felvette a telefont nem küldött el a fenébe,hogy nem ér rá és próbált megoldást találni a bajokra!Személyemben nagyon tudom őt ajánlani a G1-ben van a magánrendelése. Esetleg a margit kh-ban még a Balogh Beatrix az akiről én nagyon sok jót hallottam.Illetve a Mihályi doktor úr de neki nagyon sok a betege.
2015. jan. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A Magyar Dokit ne válaszd, csak akkor ha a terhesség alatt a magánrendelőjébe mész, mert amúgy bunkó, és mostanában valami nem stimmel vele, totál idegbeteg. egyébként 100.000 nála a szülés.
2015. jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat Nektek!

Őszintén szólva először a Magyar dokihoz akartam járni, de valahogy belül mégis elbizonytalanodtam vele kapcsolatban...ezek szerint jó volt a megérzésem!

Mivel magánrendelésre nem telik, örülök, ha a szülésnél tudok adni pénzt a dokinak, ezért most már az nem kérdés, hogy ő kiesett a pixisből.


Mindenesetre ettől függetlenül várom a tapasztalatokat és véleményeket! :)

2015. jan. 20. 11:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben sok valasztasod nincs, 3 orvost lehet valasztani tb alapon, Magyar, Balogh Bea es Burik.Ez van. Ha megnezed a szuleszet honlapjat, van vagy 15 foorvos, es 3 szakorvos kb., na ohozzajuk mehetsz tb alapon. Ezt a terhesgondozo reszlegben az asszisztensek megsugjak majd.
2015. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hm...viszont én a Burik dokiról azt hallottam, hogy nem vállal már új kismamákat, mert hogy nála is tömeg van O.o

De egyébként én azt tartom furcsának, hogy ha megkéred a kórházi terhesgondozáson az orvost, hogy vezesse le a szülést, akkor ő kerek perec odavágja neked, hogy oké, ennyiért vállalom, vagy mi? Mert azért ezt nem igazán lehetne szerintem...miért kell meghatározni, hogy mennyit kér? Miért nem adhat az ember belátása szerint?

2015. jan. 21. 09:28
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem lehetne konkrét összeget mondaniuk az orvosoknak, de még is megteszik! Nem értek ezzel egyet, mert aki minimálbérért dolgozik az nem tud annyit kifizetni az orvosnak mint amennyit kér,viszont szeretne annál az orvosnál szülni aki végigkísérte a terhességet mert megbízik benne.

Amúgy a Burik is baromi drága ha jól értesültem valami 160.000 nála egy szülés.(de ez lehet csak pletyka) A Balogh doktornő az a magánrendelésének a 10x-ét kéri (10.000 magánban). A Mihályi doki az az orvos aki nem mond konkrét összeget!

2015. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amit kihagytam a Mihályinál, hogy nála most utána kell érdeklődni mert állítólag nagyon beteg és nem tudni mikor fog megint rendelni, ha egyáltalán fog még....
2015. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Igen, ha megkered valamelyiket nem a 3 kozul, akkor a maganrendelesebe terel ugymond. En a lanyomat Magyar dokinal szultem, most Baligh Beahoz jarok de hozza mar maganban. 7 ezer a terhesgondozas nala es iden januartol mar 100.000 ft a szules. A tobbi dokit meg sem tudtuk volna fizetni, igy is huzos. Burik doki maganbeteget nem vallal ha jol tudom. Par kismamat evente, a tobbi nala tb-s.
2015. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nos akkor csodás kilátások elé nézünk azt hiszem...

Igen nekem is az a véleményem, hogy hagyni kellene az embernek annyi szabadságot, hogy ő dönthesse el mennyit ad...nekem konkrétan a havi bérem sem éri el a 100.000 Ft-ot :(...igaz 6 órában dolgozom/tam, de mivel nehéz fizikai munkáról van szó, így táppénzen leszek amíg a baba meg nem születik.

Mindenestre még mindig várok friss tapasztalatokat tőletek és köszönöm az eddigi válaszokat is!

2015. jan. 21. 13:17
 10/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok! Sikerült orvost választani/találni?
2015. jan. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!