Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházban amíg bent vagyunk...

A kórházban amíg bent vagyunk van lehetőség sminkelni?

Figyelt kérdés

Én nem járok kozmetikushoz, most se fogok menni amikor szülni fogok. Szemöldökömet is én saját magam szoktam megrajzolni csak alvásnál pl. lejöhet meg ilyenek. Valamint mivel festett fekete hajam van ezért nem akarok szőke szempillákkal se lenni.

Eléggé rutinos vagyok a sminkelésben, ha kell 15 perc alatt tetőtől talpig kifestem magamat, és ami ennyi időbe telik az nem szokott túl erős se lenni (mint ahogy általában). Tehát nem célom hogy túlzásba vigyem, de azért szeretném ha megoldható lenne valahogy ezekben a napokban is mert én nem vagyok ahhoz hozzászokva hogy ha emberek közt vagyok akkor ne úgy nézzek már ki mint mikor egyedül vagyok otthon...

Mikor meg beindul a szülés abban bízom hogy egy gyors sminkre lesz időm a fájások közben. :)


2016. nov. 18. 21:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
és amúgy attól, hogy felmerül a kérdés, mi a tökért kell mindjárt úgy csinálni, mintha ez lenne a legfontosabb a kérdezőnek??? Nevetségesek vagytok.
2016. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
52%

Én is pont így vagyok, mint te. Nagyon világos a szemöldököm meg a pillám. Én magamnak szoktam festeni tartós festékkel vagy kozmetikushoz megyek, de ez is gyorsan kopik nekem, így szemöldök ceruzával ki szoktam húzni a szemöldököm, spirál meg mindig van a szempilláimon még ha otthon vagyok egész nap, akkor is. Már a reggeli rutin része. 1 hónapja szültem sürgősségi császárral, nyilván nem voltam rá felkészülve, totál le voltam kopva. Műtét közben is fent volt a spirál és ki volt húzva a szemöldököm. Plusz gél lakkom is volt. A kutya nem szólt érte és nem is mosatták le velem a sminket. A kórházba is behozattam a sminkes tatyóm és igen, volt 3percem, hogy kihúzzam a szemöldököm meg egy vízálló spirált felkenjek. Nem is látszott, hogy ki vagyok festve. Én így éreztem jól magam és kész, senki nem szólt érte. Nyilván a kérdező sem egy báli sminkre gondolt két centi vastag alapozóval. Parfümről meg szó se volt a kérdésben azt már valamelyik rosszindulatú álmodta bele.

Kedves kérdező, ha a sminkelés hozzá tartozik a jó közérzetedhez, akkor nyugodtan. 😊

2016. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó vagyok. Az kimaradt, hogy nyilván akkor szaranya vagyok, ha most is minden nap sminkelek. Bőven bele fér az időmbe. Nem akarnám, hogy a párom azt lássa, hogy elhanyagolom magam. Nem esik nehezemre, sőt... nem egy hulla néz vissza rám a tükörből. És a közérzetem is jobb így 😊
2016. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg azok az anyag a gusztustalanok akik szules utan annyira elhanyagoljak magukat hogy valami undorito es akkor az "anya vagyok, ujszulottem van" cimszoval takaroznak. Nem 5 oras sminkrol, ruzsrol es parfumrol volt szo.. annyira undoritoak vagytok hogy egybol szar anyat csinaltok mindenkibol.. az elottem szolonak nagyon igaza van..
2016. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!