Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Varratszedés mikor?

Varratszedés mikor?

Figyelt kérdés

Kedden szültem, semmiféle felvilágosítást nem kaptam, hogy a gátmetszés utáni varratokat mikor szedik ki.

A zárójelentésemen csak a 6 hetes kontroll szerepel. Akkor lehetséges, hogy felszívódik a varrat, és elég csak 6 hét múlva mennem?


2016. nov. 19. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg felszívódós varratot kaptál.

Ha szúr-zavar a cérnák végét a csomók mögött le lehet vágni, vagy vissza lehet menni a dokihoz, hogy szedje ki.

Mondjuk attól is függ hogy hány öltésed van és milyen mélyen.


Én mindig kiszedettem, mert engem nagyon zavart.

A legutóbbi szülésemnél a kórházból való távozás előtt kiszedettem a dokimmal, tehát csak 3 napig voltak bent, igaz csak 3 öltés kellett.


Ja és nem is muszáj nődokihoz menni, bármilyen sebész kiszedi.


Egyik szülésem után olyan durván kijött az aranyerem, hogy 5 nap múlva a proktológusnál voltam, és akkor megkértem hogy mellesleg szedje ki ő...


Másiknál meg a férjem levágta a végeket, mert ő jobban látta, mint én tükörből, és csak a végek szúrtak átellenben.

2016. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!