Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan köztetek, aki...

Van olyan köztetek, aki szülés után egyáltalán nem kért a kórházi látogatókból?

Figyelt kérdés
Aki úgy érezte, abban a pár napban, amit kórházban tölt, épp elég, ha kizárólag az apa van ott. Volt, aki érvényesítette is ezt az akaratát? Volt belőle sértődés, pl. a nagyszülők részéről?
2016. nov. 22. 10:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Szerencsére az én rokonságomnak eszébe sem jutott, hogy a kórházban tipródjon, szépen kivárta mindenki, hogy jöhessenek látogatni mikor letelt a hat hét. Akik bent voltak a kórházban: férjem, anyukám, anyósom. Őket szívesen láttam, örültem, hogy bejöttek minden nap.
2016. nov. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Nálunk a nagyszülők ott voltak a kórházban, amikor szültem, megmutattak nekik a babát, aztán hazamentek. Nem vt belőle sértődés, mindannyian felnőtt emberek vagyunk és még tudtuk beszélni. Azt is, hogy az elso hetekben nem akarunk látogatokat. Három hetes volt a kicsi, amikor először jöttek hozzánk.
2016. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Jó, de én olyanok válaszát várom, akiknél a nagyszülők SEM voltak bent. :) Csakis kizárólag az apa.
2016. nov. 22. 11:05
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Nálam a 3. babánál csak a Férjem és a gyerekek voltak bent.Péntek délután született a kicsi,és hétfő reggel már mentünk is haza.Szerencsére rugalmas,nagyon jó fej szüleim,Anyósom,Apósom,Tesóm,stb. van,így még Ők maguk is mondták,hogy legyünk csak együtt,utána bármikor találkozhatnak velünk.
2016. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%
Pár hónap múlva szülök. Nem fogom elmondani, h megszületett a bébi, csak ha haza jöttünk. A lányomnál az anyám bazi nagy hisztit csapott, erre nincs szükségem soha többet.
2016. nov. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%
Én. Csak a férjemet akartam látni, más nem érdekelt. Hulla fáradt voltam, nem fogom még vigyázállásba állni, csak hogy valaki megnézze azt, akit amúgyis majd fog látni. Meg engem. Nem kellett és kész.
2016. nov. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%

én attól az élménytől senkit nem fosztottam volna meg, hogy lássa a pár órás babámat :) annyit változnak az első pár napban! :)

miután megszületett, mindenkinek megmondtam, hogy nem fogom azt csinálni mint a naggyal, hogy óránként tologatom ki a babát, du. 4re várok mindenkit aki szeretné látni és annyi.

igy is lett, csak az első nap jöttek a megbeszélt időpontban, második nap gyerek a férjem és a gyerekem jöttek be :)

2016. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Sógornőm.

Sértődés nem volt, de anyukámnak nagyon fájt, hetekkel később is sírt miatta. Főleg azért mert nem rossz a kapcsolatuk, nem az a belepofázós anyós. Ráadásul a sógornőm nem is mondta hogy ne menjen, hanem tologatta az időpontot meg hazudozott a látogatási időről. Apukám pont abban az évben hunyt el, ráfért volna egy kis boldogság. Teljesen más egy újszülött és egy 3-6 hetes baba.


Mi, testvérek nem is mentünk volna, szóval nyilván nem sértődtünk meg.

2016. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%

én küldtem köresemest, hogy megszületett a baba ép egészséges, pár adat é kértem ne jöjjenek még látogatni mert nagyon nem vagyok formában, majd később.

mindenki megértette, senki nem zaklatott, csak a nagyi állított be egy rakás gyümölccsel, mint egy mosott rongy, úgy mentem ki hozzá és az egész családban rólam ordíbált, hogy mekkora bunkón fogadtam, holott pedig igyekeztem normálisan átvenni a gyümölcsöt, a babát elfelejtette megnézni..., még nekem kellett kérdezni nem e látni akarja.

aztán erről szólt ez a pár kórházi napom az újszülöttel, hogy magamat kellett védenem, hogy nem is bunkóztam a nagyival.


KÁR volt neki is üzennem!! SOHA többet!majd látja egy hetesen a következőt, vagy egy hónaposan!

2016. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
*körsms-t
2016. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!