Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni együttlét?

Szülés utáni együttlét?

Figyelt kérdés
Ki mikor volt először együtt a párjával,szülés milyen volt és milyen volt az első együttlét.m ink 2 hónap után próbáltuk,a varrás helyén olyan érzésem volt mintha tűvel szurkáltak volna,utána picit vérzett is,párom aztmondta tűrhető volt én egyáltalán nem élveztem,lesz ez jobb ?
2016. nov. 21. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Lesz jobb. Türelem.

Nekem nem volt problémàm egyik gyerek utàn sem. Most a màsodikkal 5 hetet vàrtunk. Inkàbb féltem hogy fàjni fog azért nem élveztem úgy, pedig nem fàjt.

Van akinek a varrat helye még 1 év utàn is érzékeny, azisbelefér. Érdemes vmi gàtmasszàzs olajat bevetni, az,àllìtólag jót tesz.

2016. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen kedves párod van...
2016. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6 hetes kontroll után. Nagyon fájt, az első jópár alkalommal abba is kellett hagynunk. 7 hónap volt mire kicsit jobb lett, 15 hónaoja szültem és az első percek most is kellemetlenek. Èn mondjuk szoptatok még a dokim szerint ez okozza a rugalmatlanságot, emiatt fáj. Síkosító sem segitett. Remélem neked nem lesz ilyen elhúzódó de most ez igy tök normális. Sajnos erről nekem senki nem mondott semmit igy elég rosszul érintett, valahogy erről nem mesélnek.
2016. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szülés után fél évvel.
2016. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindharomszor hat het utan. Jo volt, semmi kellemetlenseg.
2016. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 6 hetes kontroll után, ugyanolyan jó volt, nem fájt semmi, csak izgultam. Azóta meg folyamatosan jobb. :)
2017. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!