Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez lehet vajúdás?

Ez lehet vajúdás?

Figyelt kérdés
39.hétben vagyok.Eddig is sokat keményedett a hasam,de ma már pár perces szünetekkel egyfolytában 10-30 másodpercig.Vagyis a baba befeszít oldalasan és eléggé fáj.
2016. nov. 23. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira fáj, hogy nem tudod folytatni, amit éppen csinálsz, az a vajúdás. Amit írsz, az csak jósló szerintem.
2016. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt annyira remes a vajudas, hogy ne tudtam volna folytatni, amit csinaltam, foleg az elejen nem, ugyhogy siman lehet vajudas
2016. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jósló.A fájások 1-másfél percig tartanak,és nem csak keményedést érzel.De ebből már bármi lehet.
2016. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akár kontrakciók is lehetnek. Ülj egy kád vízbe, ha erősödik vajúdsz-. Valamint kezdd el írni, mikor és hány percig fáj- hamarabb észreveszed, hogy rendeződik.
2016. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!