Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek volt már 3 császármetsz...

Akinek volt már 3 császármetszése, milyen korkülönbségekkel vállalta a 3 babát?

Figyelt kérdés
A fiamnál farfekvés-lábtartás miatt kellett császármetszés kiírt napon. 7 évre rá született a lányom, szintén császárral a 39. héten, mert nem tágultam, nem nyíltam és így nem merték bevállalni a sima szülést (nem is bánom). Viszont nagyon motoszkál bennünk még egy gyerkőc gondolata, de már a korunk miatt sem szeretnénk nagy korkülönbséget (én 35 leszek, férjem 40). Most 3,5 hónapos a lányunk, jövő ilyenkor szeretnénk kb. elkezdeni próbálkozni. Első 2 gyerkőcnél nem volt fogadott dokim, jövőre már keresek egyet.
2016. nov. 24. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm most szülte a 3. babát két hete. A két nagyobbik gyerek 3 és 2 évesek. Mindhárom alkalommal császárral szült.
2016. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan csak 2 császárom volt, de 21 hónap van a kicsik között. Szerintem egy év múlva egészen nyugodtan teherbe eshetsz!
2016. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyfiam febr. lesz 7 éves,középső febr. lesz 3éves,legkisebb 2,5 hetes.
2016. nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az 1. és 2. között 5 és fél év van, most pedig 17 hónap lesz a 2. és a 3. között.
2016. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2012. 07

2015.06

2017.06 eddig a legkisebb:)

2016. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A nagyok 10 es 8 evesek.a pici 8 hos.

Nem tudatos volt ez a korkulombseg,ujj kapcsolat,igy alakult.

Meg ennyi evvel a masodik utan is szornyu volt az utolso par het,es a hegem is olyan vekony volt,hogy nem sokon mult,hogy szetvaljon.

De ismerek olyan not aki 3 csaszar utan a 4.terhesseget is tok jol viselte.semmi komplikacio nem volt nala.

Szerintem is 1 ev minimum.de keress fel egy orvost,es kerd ki a velemenyet.

2016. nov. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Áprilisban kell mennem rákszűrésre, akkor már a kiszemelt dokihoz fogok menni, mindenképp kikérem a véleményét (ő asszisztált a 2. császáromnál).
2016. nov. 24. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!