Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek császármetszése volt,...

Akinek császármetszése volt, mennyi időre rá tudta normálisan egymaga ellátni a babát? Mennyi ideig van szüksége az anyukának segítségre?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 10:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%

Nekem komplikált hüvelyi szülésem volt, 3 hétig az ágyból is úgy kanalaztak ki a mosdóig.


Császáros ismerősök között olyat is tudok, aki aznap már lépcsőn rohangált az újszülöttel és olyat is, aki két hétig dögrováson volt. Nagyon egyéni.

2015. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Pénteken csaszaroztak, csütörtökön mentünk haza - egy pillanatig sem volt segítségem (apuka lelepett) és simán el tudtam látni a gyereket.
2015. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Semiddig nem kellett segítsék. Már a kórházban is jöttem mentem. Ráadásul a másodiknál a nagyobb 16 hónapost is el kellett látnom. Meg is őrültem volna ha vki állandóan beleszól mit hogyan teszek vagy kikapkodja a gyereket a kezemből h pihenjek.


Nem szabad elhagyni magad, mozogni mozogni kell.

2015. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Persze amúgy apuka segített... Rajta kívül senki.
2015. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Másfél nap után a császár után már baba-mama szobában voltunk, ahol éjjel-nappal velem volt a baba. Simán eltudtam látni. Itthon sem volt segítségem, apuka amennyit munka mellett tudott.
2015. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert egyenlőre úgy néz ki, hogy programozott császárom lesz, és a férjem miútán kijövnk a korházból egy hetet tud velünk maradni, más segítség nincs, mert külföldön vagyunk.
2015. szept. 3. 10:27
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem jajjgatni kell es elhagyni magad, sajnaltatni es kiszolgaltatni.

Angliaban lakom, itt csaszar utan 24 oraval lehet menni haza.MINDENT csinaltam egyedul mar masnap, sot csaszar utan 5 oraval siman mentem egyedul a mosdoba. Ja es a baba vegig velem volt ( itt nem viszik el egy percre sem ) , igy csaszar utani ejjel mar siman ellattam egyedul.

2015. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Én egy hétig nagyon rosszul voltam császár után.A második már jobb volt,de még az sem az igazi.Egy hétig volt segítsem.
2015. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok. En is kulfoldon elek, tobb ezer km- re a szuloktol.

Mindent meg lehet egyedul csinalni.

2015. szept. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Semeddig nem volt segítségem, azonnal magam láttam el a babát. Persze fájt a sebem még kb. egy hétig, de nem volt lehetőségem agyalni rajta. A férjem részéről annyi volt az együttérzés, hogy "ne nyavalyogj". A segítség meg kb néha annyi, hogy kivette a gyereket a kiságyból és a karomba tette. Szóval ne aggód, és tényleg, minél kevésbé hagyja el magát az ember a műtét után, annál gyorsabban rendbe jön.
2015. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!