Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szoptatás alatt valakinek...

Szoptatás alatt valakinek hullott a haja?

Figyelt kérdés
December 2.án lesz 4 hónapja ,hogy szültem azóta hullik jobban a hajam,mint terhesség elött vagy alatt. Valaki tapasztalta ezt és meddig tartott? ( Szedem a Femibiont- szoptatósoknak,magne b6ot és C vitamint cinkkel

2016. nov. 25. 04:31
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos elég sokaknak hullik a haja szülés után. Ez nem a szoptatás miatt van, hanem hormonális, terhesség alatt elvileg nem hullik és most bepótolja. Nem sok mindent lehet vele kezdeni, magától elmúlik pár hónap után
2016. nov. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

9 hónapja szültem de még mindig igencsak hullik :/

Bekem nem tűnt fel hogy terhesség alatt nem hullott volna

2016. nov. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fodrász nekem vaspótlást javasolt és sokat segített valóban.
2016. nov. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igy van, ahogy irtak. En egyik gyermekemet sem tudtam szoptatni rendesen, de szules utan 3-4 honappal mindig hullani kezdett a hajam. En vitaminokat is szedtem, amellett tortent. Hormonalis oka van es teljesen termeszetes. Az elso gyereknel megremultem rendesen, azt hittem, hogy hajam sem marad, de vegul maradt. :)
2016. nov. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is most lesz 4hónapos a babám,szoptatom,és csomókban hullik a hajam...
2016. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hormonális oka van, a terhesség alatt is emelkedik a prolaktin, tejtermelő hormon, ami a szoptatáshoz szükséges ... Sok másért is felelős a prolaktin... Ha sokáig fenn áll érdemes nőgyógyászt megkérni egy vérvizsgálatra. De általában magától múlik.
2016. nov. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hullott az első terhességemnél is, és most is (2,5 hós a babám). Most kezdett el hullani, és pár hónapig eltart mire rendelőzik.
2016. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!