Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bp. II. es női vagy Szent...

Bp. II. es női vagy Szent Imre jobb kórház (programozott szülésnél)?

Figyelt kérdés
2016. nov. 28. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
A Szent Imrét nem ismerem ugyan, de a II.-es női-n szültem mindkét alkalommal (2010 és 2014). 2010-ben szuper volt és azóta felújították! Ráadásul az egyik legjobb felszereltségű szülészet Magyarországon! Szóval én a II-est ajánlanám!
2016. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindkettőben szültem, igaz, nem császárral. Nem mennék vissza a Szent Imrébe.
2016. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, bocsi én se császárral szültem, de a II-esnél szerintem nincs jobb választás!
2016. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Miért?
2016. dec. 16. 00:20
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Azért, mert a II-en azt éreztem, hogy ha bármi baj lenne, itt tudnának a legtöbbet megtenni értünk.
2016. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. dec. 21. 02:06
 7/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Tudomásom szerint a II-es női az egyik legjobban felszerelt szülészeti klinika! És nemcsak azért, mert nekik van a legjobb felszerelésük koraszülés vagy bármilyen más probléma kezelésére vagy mert a szülőszoba egy személyes, professzionális szülőággyal, hanem azért is, mert teljes mértékben baba, anya és családpártiak! Szoptatás segítő szobával (ahol valódi segítséget kapsz!), babamérleggel, fejőgéppel! A kislányom 2010-ben született. 2014-ben, mikor a kisfiam született, éppen a zárójelentésemért mentem a nővérpulthoz. Kérdezi a nővér: és a kicsi lány mit szól öcsihez? Felnézek kerek szemekkel, hogy tessék? Akkor látom ugyanaz a nővér áll velem szemben, aki akkor. Mondom: szerintem hugit akart! És jól vannak?- kérdezi. Persze lehet, hogy megnézte az aktámat! De nem ez számít! Kedves volt és barátságos! És nem! NEM kapott pénzt!! Szóval ez a nem mindegy! Persze a kaja itt se jó, dehát ilyenkor ez szerintem senkit nem érdekel! Meg jön a nagyi és annyi kaját hoz, hogy egy hadseregnek elég! És ez csak a nagyi!:)
2016. dec. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!