Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség elején, miért nem...

A terhesség elején, miért nem ajánlott az együttlét/szex?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert vetelest okozhat.
2012. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt nem tudtam! Pár hónapja volt vetélésem, és erre gondoltam, lehet ez okozhatta, de ezt senki sem hozta fel okként! :-( No az biztos, hogyha újra kismama leszek, nem lesz együttlét!
2012. szept. 23. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Csak akkor nem ajánlott, ha az orvos kifejezetten tiltja. Egészséges terhességre a szex nem veszélyes!
2012. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
a vetélésed okát senki nem fogja tudni megmondani, így ne tudd be a szexnek. lehetett progeszteron hiány,fejlődési-, genetikai rendellenesség is. ha a doki eltilt,tartózkodjatok a házasélettől, de egyébként az egészséges terhességre nem veszélyes a szex.
2012. szept. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sziasztok, én holnap töltöm be a 6. hetet és eddig még csak nem is gondoltam rá, hogy szünetet kellene tartani, mondjuk még orvosnál sem voltam... a férjemmel majdnem minden nap együtt vagyunk, de eddig még nem éreztem vagy tapasztaltam semmit, pl. fájdalmat vagy vérzést, de lehet, hogy érdemes lenne tényleg "pihenni" egy kicsit, amíg az orvos azt nem mondja, hogy minden rendben?
2012. szept. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan lehet szexelni ha jólesik, csak legyetek óvatosabbak hogy nehogy kárt tegyetek :) mi nem hagytuk abba és semmi baj nem lett belőle, teljesen egészséges a kislányunk :)
2012. szept. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A végén sem ajállott. Kb a 7-8. hónaptól.
2012. dec. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!