Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első barátnőnél mi az amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első barátnőnél mi az amit ajánlott és amit nem ajánlott csinálni hogy minden tökéletes legyen?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén fogalmaztam magát a kérdést de sehogy nem akarta engedni de nemis ez a lényeg hanem:

Van egy lány 15 éves én 16 szerelmes vagyok belé..nagyon

Kb fél éve ismertem meg jobban előtte csak látásból ismertük egymást fél éve hogy beleszerettem és végre ott tartunk hogy elmondta hogy ő is ugy érez mint én

Csak most attol félek hogy nemhogy rossszul csinájak valamit neki már volt 1-2 rövidebb "kapcsolata" de én vagyok az első komolyabb és még kicsit tudatlan vagyok a csók csókolózás terén és abban is hogy például az első együttalvás ilyenek mikor hogy történjenek mihez mennyi idő kell és hogy fogom észrevenni hogy ő is bennevan

Akkor még amikor együttvagyunk akár sétálunk akár nálunk vagy náluk vagyunk mik a jó témák és mit csináljunk és hogy mikor lehet az első igazi csók

Akár személyes tapasztalatok az első csókról barátnőről barátról mindent szívesen várok és egy kis önbizalmat ad nekem :)



2014. márc. 23. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Ne kényesztesd el,de foglalkozz vele sokat azon a szinten belül,amíg amikor ráparancsolni még rá tudsz,nem ugat vissza! Ha így csinálod,ász leszel! Tiszteljen!
2014. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az elkényesztetésen mit értesz?

Ilyenkor nehéz ezt betartani mert mindent megteszel neki hogy neki jó legyen csak néha emiatt átesik az ember a ló túloldalára

2014. márc. 23. 17:57
 3/12 anonim válasza:
Kenyesztesed de ne sokat mondjal neki szepeket de ne nagyon sokszor es ne tulzottan :D
2014. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyi kérdésed van, 17 éves korodig tartsd a gatyeszban a kukit.

Ha magadtól nem tudod, hogy miről beszélgessetek, akkor hosszú távon meg fog halni a dolog.


Első párkapcsolatom 1 hétig tartott. Full kapufa volt az egész. A második már 11 hónapig. Tanulni fogsz a saját hibáidból.

2014. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

És a csókkal kapcsolatban? mikor csattanhat el az első? tudom érezni fogom de ugy általánosságban

És ha összejöttünk már az első talin megfogjam a kezét?

2014. márc. 23. 18:03
 6/12 A kérdező kommentje:
Együttalváson nem egyből arra gondoltam hanem csak ugy ...na
2014. márc. 23. 18:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Amíg nincs csók, addig nem jöttetek össze. Ha megvolt a csók, de nem fogjátok meg egymás kezét, akkor semmit nem számít még a kapcsolat egyikőtöknek se.
2014. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szoval az hogy kimondja hogy együttvagyunk az még semmi az első csókig ez mennyire igaz :o

A kezét már az első randin megfogjam?

És kb mikor lehet a csók?

2014. márc. 23. 18:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor csókold meg amikor úgy érzed, hogy ő is szeretné. Adja magát a szitu.

A kezét pedig az után fogd meg, hogy megvolt az első csók és érzed, hogy milyen volt.


Mindet érezned kell, hogy mit mikor. Nehéz fiúnak lenni mi? :D

Viszont add magad. Ha úgy érzed, hogy meg kell fognod a kezét fogd meg. Hosszú távon jól jársz ha így teszel, mert ha pozitívan viszonozza a dolgaidat, akkor összeilletek. Ha pedig azért csinálsz dolgokat, mert szerinted ő neki úgy tetszene, az max rövid távon lesz jó.

2014. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ezt jó tudni én pont fordítva gondoltam hogy először fogjam meg a kezét

De ugy kb 1-2 hét után már lehet csók?

2014. márc. 23. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!