Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » NST-n tegnap voltunk. Hogy...

NST-n tegnap voltunk. Hogy néz ki a görbén, ha jósló "fájások" vagy "fájások" vannak?

Figyelt kérdés

Igazából, aki csinálta kérdezte is, hogy keményedek-e, mert rendesen dolgozik a kislegény... kb 10 percenként csinált is ilyen puklit, ami kb 40-50-ig ment fel. Emellett voltak kisebbek, de a 25 perces NST alatt 3 ilyen nagyobb volt.

Láttam, hogy az igazi fájások ennél sokkal nagyobbak lesznek,de vajon így indulhat? Figyelem a babát, aki az elmúlt 1-2 napban sokkal kevésbé aktív, illetve nem úgy mint előtte. Forog és érzem is mozogni, de sokkal többet keményedek és szúrkál is a pocakom. Arra gondolok, hogy ezek már jólsók.

38+3 hkm vagyok



#fájás #NST #szülés indulása
2016. nov. 30. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

100nál szülünk. Jóslók de nem rossz, h 40-50esek.

Könnyű szülést

2016. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a másodiknál a szülőszobán is ennyi volt. A doki még viccelt is, hogy biztos szülni akarok? Pedig teljesen ki voltam tágulva és éreztem hogy lassan tolnom kell :) Viszont nst-n ugye soha nem volt semmi előjel. Most a 3. babánál is max 90re ment fel.
2016. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.6hete szultem de amikor voltam masodik nst n 3x mocorgott csak es 60ra ment fel azon a heten csutortokon meg is szultem:)
2016. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezek szerint indulhat így is, de lehet ilyen is egy fájás... Ma sokkal többet feszül és szurkal ma, így sokat feküdtem és pihentek ami jó volt. Meg maradhatna, mert most eléggé berezeltem a szulestol és egy picit jó lenne meg le nyugodni 😊 Ettől függetlenül ha most jönne tuti minden rendben lenne mar Köszönöm a segítséget!

Ha van meg tapasztalat, várom azokat is! 🙂

2016. nov. 30. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mára voltam kiírva és vannak jóslóim, mutatta az NST is viszont nekem többször felment 100-ra...akkor miért nem indul már be a szülésem???
2017. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat többeknek a joslok szülés előtt adtak ilyen értékeket.
2017. jan. 10. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!