Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti nem haragudnatok meg egy...

Ti nem haragudnatok meg egy "beindult a szules" viccen?

Figyelt kérdés
34 hetes kismama vagyok. A parom dolgozik, de eleg kotetlen a munkahelye, szoktak hulyeskedni a munkatarsaival is. Arra gondoltam, hogy felhivom telefonon es izgatott hangon mondanam neki, hogy "folyik a viz, folyik a viz". Majd miutan elkezd stresszelni azzal folytatnam, hogy megadtak vegre a vizet, mert mar 2 oraja lezartak. A kerdesem az, hogy nem lenne gusztustalan egy ilyen vicc? Ti megharagudnatok erte?
2016. dec. 6. 14:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egyáltalán nem vicces ezzel szórakozni, ennyire ne unatkozzál.
2016. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

Én nem sértődnék meg, de, h a férjed milyen alkat, azt nem tudom. De inkébb sms-t küldenék, egy telefon borzasztóan kínos szituációkat tud teremteni nem megfelelő helyen, időben.


Na meg, ha tényleg elfolyik a víz, és azt hiszi, megint viccelsz?

2016. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Én ezzel nem viccelődnék.


És ha nem kezd stresszelni, le sem esik neki, hanem egyszerűen megkérdezi, hogy milyen víz? Akkor lesz igazán poénos...

2016. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem annyira nem vicces, de lehet csak a hülye hormonok miatt nem értem most a poént. :)

Nem biztos, hogy jól venné ki magát a férjednél, te ismered, hogy hogyan reagálna.

2016. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Szerencsére nekem ilyen hülyeséggel nem szórakozna a feleségem.


Tudod, ez azért hülye vicc, mert a másik irántad való aggódásával, segíteni akarásával élsz vissza. Ha őneki te egy senki volnál, akkor azt mondaná, hogy oldd meg magad, hogy jutsz be a kórházba, őt ez nem izgatja. És akkor nem stresszelné magát egy pillanatig sem.

De ha sokszor viccelsz vele hasonlóan, akkor eljuthat oda, hogy biztos megint szórakozol, mit törődjön veled. Komolyan ide szeretnél eljutni?

2016. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem viccelődnék ezzel, főleg nem 34 hetesen. Ilyenkor már persze nem gond, ha megszületik a baba, de azért jobb a 36. het után, ezt az én férjem is tudja, így aggódni kezdene egyszerre.
2016. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
lehet a poénod után,majd úgy jársz hogy amikor valóban szülés miatt hívod,majd nem veszi komolyan csak rádcsapja a telefont
2016. dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem vicces. Eléggé gyermeteg színvonal, ha ezt te húúú de milyen poénnak gondolod.
2016. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Azert jutott eszembe mert a ferjem is mindig viccelodik, poenkodik sokszor. Volt bennem egy felelem, hogy rosszul sulne el a poen, meg aztan, belegondolva en is orrolnek ellenkezo esetben, ezert is batoekodtam feltenni a kerdest.
2016. dec. 6. 14:47
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

A férjed helyében azért elgondolkodnék a feleségem értelmi és empátiás színvonalán.

Ráadásul rá is cs...hetsz, mert ha tényleg szülnöd kell, simán kiröhöghet.

2016. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!