Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császár esetén...

Programozott császár esetén milyen apgarral született a babád? Hányadik hétre, beindult már a vajúdás a műtét előtt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

9/10es.nem indult be a vajudas,eletveszelyes lett volna az elozo ket csaszar miatt.38+6 naposan volt a csaszar.

Viszont a jo apgar ertek ellenere egy napot megfigyelesen inkubatorban volt a pici mert nehezen alkalmazkodott,volt egy kis legzeselegtelensege.

2016. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38+2 hétre született a kislányom, 9/10-es apgarral. Azért a 38. hétre lett kiírva a műtét, hogy minél kevesebb esély legyen arra, hogy beindul a szülés. Nem is vajúdtam, egyből a műtőbe vittek.
2016. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszi!

Kedves 1-es! Es a masik ket gyerkoccel nem volt gond a legzessel a csaszar utan? Veluk surgossegi csaszar volt? Apgarjuk nekik milyen lett?

2016. szept. 29. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:
vajúdás nélkül született 38+3ra, 9/10es apgarral
2016. szept. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első sürgősségi császár volt, kiírt napon farfekvés-lábtartás miatt. 9/10es apgarral született a fiam, semmi gond nem volt a légzésével. Vele beindult a szülés, vajúdtam pár órát, mikor kiderült a lábtartás.

Lányom 38+6 héten született program császárral, 0 vajúdással, szintén 9/10es apgarral, semmi gond nem volt az ő légzésével sem.

2016. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en fiam vajudas nelkul szuletett 39 hetre es 4 napra. 10/10 -es apgarral.
2016. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Nem,a nagyoknal nem volt ilyen gond.az elsovel vegig vajudtam,a tolofajasoknal esett a szivhangja,azert lett csaszar.

A masodiknal 8nap tulhordasnal inditottak,nagyok akartam termeszetesen szulni,de nem tudott az orvosom burkot repeszteni,mert ra volt a buksijara simulva a burok,igy feljebb "lokte" es utana mar nem tudott a megengedett max 4ora alatt ujra beilleszkedni.de fajasok lettek,szoval vajudas megvolt.

A harmadiknal igazabol nagyon ra is voltam parazva a csaszarra,harmadszorra sikerult beadni az erzestelenitot,addigra szinte sokkot kaptam.lehet ez is kozrejatszott a babanal.

De hamar tultette magat rajt,3.nap jottunk haza most is es mar fel eves oriasbebi :)

2016. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!