Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az Uzsokiban merre van a...

Az Uzsokiban merre van a szülészet?

Figyelt kérdés
Régebben fent volt a honlapon térkép, most nem találom. Az Uzsoki utcai bejáattól mennék.
2016. dec. 7. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Róna u-ból mentem be mindig. Onnan teljesen egyszerá, csak egyenesen előre, be a liftbe, és első emelet.
2016. dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

azért gondoltam a másik bejáratot, mert nemrég azt mondta valaki, hogy erről az oldalról egyszerűbben megközelíthető az ultrahang.

(tehát nekem nem konkrétan a szülészetre kell mennem, hanem valahova mellé, az UH-ra)

2016. dec. 7. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:
az UH az Uzsoki utca felől egyszerű, egyetlen bejárat van, ahol be tudsz menni, azt hiszem azzal szemben, vagy mellette van egy gyógyszertár is. Ott is van portás, útba tud igazítani. Le kell menni lépcsőn az alagsorba.
2016. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!