Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugy néz ki, hogy zselével...

Ugy néz ki, hogy zselével fognak indítani kedden, mert a méhszáj még teljesen zárt. Mire számíthatok? Mennyi idő alatt fejti ki hatását? Okoz fájásokat? Felhelyezés fáj?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan igy jártam 41.-héten inditották. Zselét kaptam és kb. fél óra múlva nagyon erős fájások lettek 5 perse utána 2 perces. Álltalában bírom a fájdalmat de ez nekem is kemény volt :( Szerencsére kaptam EDA-t igy már könnyebb volt : ) 5 óra alatt megszültem. A felhelyezés nem fáj!

9 hónapos baba anyukája!

2010. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ez így egész jól hangzik... Annyit tudok, hogy, ha nem hat, akkor Csàszàr lesz... Te hol szültél?
2010. máj. 1. 21:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!Én 1 ujjnyira voltam nyitva, amikor felrakták. Nekem nagyon hamar hatott, kb. 10 perc múlva már nagyon erős fájásaim voltak. 2 óra alatt megszületett a lányom. Azonban nem mindenkinek hatásos, a szobatársam is kapott, de neki egyáltalán nem voltak tőle fájásai. A felhelyezés nem fáj.

Könnyű szülést!

Szintén 9 hónapos baba anyukája

2010. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sajna nem hatott ilyen intenzíven mint ahogy a többiek írták előttem!38 hetes voltam, reggel rakták fel estére csak picit tágultam másnap reggelig szűk két újjnyira, de serencsére burkot repesztettek és onnantól felgyorsultak az események!

Sok sikert!

2010. máj. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen ha nem hat akkor császár :(

Dél-pestiben szültem.

2010. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Bocs az offért,de ilyenkor úgy örülök ha olvasom hogy valaki ugyanott szült ahol én.Kedves utolsó te mikor szültél?Volt fogadott szülésznőd?Vagy orvosod?Úgy néz ki jön a kistesó és van egy nagyon kedves szülésznő ott csak nem tudom hogy hogyan hívják.
2010. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Szia !

Augusztusban szültem. Szülésznőm volt Kunszt Nóra. Ajánlom neked is :)

2010. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

És mennyiért vállalt el téged?Hogyan néz ki leírnád nekem?Mert azért agyalok rajta hogy a doki mellé majd szülésznőt is szeretnék "magamnak":-)))

Hogy viselkedett veled?Nem durva személyiségű?

2010. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Összeget nem szeretnék irni azt vele kell megbeszélni : )

De keresve se találhattam volna jobbat : ) Mindig mosolyog és tiszta pozitív szemilyiség ! Ki az orvosod?

2010. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!