Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem tudok fizetni a dokinak....

Nem tudok fizetni a dokinak. Mit csináljak lemondjam és szüljek ügyeletesnél? Ráadásul befekvős szülésindításról van szó.

Figyelt kérdés
Fogadtam orvost, végig hozzá jártam terhesség alatt, szüléshez is felfogadtam. Most viszont nem várt kiadás ért, nehéz anyagi helyzetbe kerültem. Szó szerint egy forintom sincs. A doki nem mondott összeget de valamit mégis illene adni csak most egyszerűen tényleg fizikai képtelenség.

2016. dec. 8. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki őszintén a helyzetet. Ha van benne egy kis gerinc akkor nem mondja, hogy viszlát, szülj ügyeletesnél. Ha pedig azt mondja, akkor jobb is, ha nem nála szülsz. Kívanok könnyű szülést és egészséges babát!
2016. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
én is azt tenném amit az első!szerintem így is el fog vállalni, mert ha annyira a pénz kellene neki má az elején leszögezte volna mennyi az annyi.
2016. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Mond el neki őszintén a helyzetet. Ha olyan orvos, akkor így is vállal. Az én dokim ebből nem csinálna ügyet.
2016. dec. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Miért kell most adni? Majd ha megjön az anyaságid, abból adsz neki a hathetes kontrollon.
2016. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Így van, beszél meg vele, hogy a hathetes kontroll után tudsz fizetni.
2016. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó előtti, fogadott doki tarifájára nem elég az a hatvan ezer anyasági, 80 felett kezdődik. Én is őszintén beszélnék vele, és majd mond valamit.
2016. dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
Dehogynem elég. Budapesten, két éve 60 rugót fizettem a fogadott orvosnak.
2016. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Én budapesten egy éve 120at
2016. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Az én dokim nem mondott árat, de azt mondta, hogy nagy összegben ne gondolkodjunk. Mondta hogy a minimálbér 70 ezer ft, ő annyit nem fogad el pár óra munkáért, kevesebbet szánjunk rá.
2016. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

1 éve K-Mo.: 130e.


Beszélj vele vagy kérj kölcsön!

2016. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!