Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülési tapasztalatok miskolco...

Szülési tapasztalatok miskolcon? Mit vigyek magammal a kórházba?

Figyelt kérdés
34 hetes kismama vagyok, nagyon érdekelne, hogy kivel hogy bántak a szülőszobán vagy milyen körülmények uralkodnak, meg nagyjából minden érdekel. Tiszaújvárosi vagyok így nemhiszem hogy még eltudok menni szülőszobanézőbe. A picinek mit vigyek? meg külön rakjak egy táskát a szülőszobára meg a három napra is? Részletesen érdekelne minden. Két hálóing elég lesz? apuka hogy láthatja a picit a szülés után?

2016. dec. 9. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia szülőszobára.víz szöllőcukor plhálóinget adnak sajátod nem lehet rajta gyerekágyas részre bugyi betét törölköző tisztálkodó szerek adnak korházi hálóinget de a sajátodat is felveheted papucs a picinek esetleg kesztyü hogy ne marja ki magát pelenka törlőkendő popsi krém ez van a kórházban mellszívó ha kérdésed van írj ha eszembe jut még valami írok
2016. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a Semmelweis kórház lemaradt
2016. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A csecsemősök nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Volt, hogy én kérdeztem, volt hogy ők maguk ajánlották fel a segítségüket pl. köldökcsont ápolásánál, baba mellre tételénél, stb.

Én külön vittem szülőszobára egy kis szatyorban apróságokat (telefon, szőlőcukor, zsebkendő), külön táskába pakoltam a 3 napra.

A picinek vigyél pelenkát, popsitörlőt, hazahozós ruhát, de bentre nekünk nem engedték a saját ruhát.

Magadnak az alapvető tisztasági felszerelést, papucsot, köntöst, evőeszközt, stb. Hálóinget én nem vittem magammal, inkább a kórházit használtam, de a szobában mindenki azt viselte.

Hirtelen, ennyi, de kérdezz nyugodtan akár priviben is, szívesen válaszolok.

2016. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha leírnád, hogy melyik kórházban fogsz szülni.
2016. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Semmelweisben fogok elvileg a tiszaújvárosiakat oda viszik. A babának a hazahozós holmiját is betegyem a bőröndbe vagy azt utólag hozza be nekem a párom? És a férjem hogy láthatja majd a picit? Volt aki aztmondta csak üvegen keresztül nézheti mindenki. meg pelust kb mennyit vigyek?
2016. dec. 9. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!