Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A tüneteim lehetnek a hamarosa...

A tüneteim lehetnek a hamarosan bekövetkező szülés jelei?

Figyelt kérdés

37 és fél hetes kismama vagyok. Az utóbbi időben nem nagyon van étvágyam, maximum gyümölcsre, de abból is csak lédúsra, pedig eddig rengeteget ettem.

2 napja észre vettem, hogy az étvágyam drasztikusan csillapodott, néha hányinger kap el, de nagyon enyhén, és bár eddig problémáim voltak a székeléssel, most az is van többször naponta ( nincs hasmenésem, de nem is kemény, olyan köztes). A hasam múlthéten elindult lefelé, de most szó szerint olyan mintha visszatolta volna valaki felfelé. A CTG semmit nem mutat, a kisfiunk pedig nem hagyta abba a mozgást, csökkent ugyan a mozgássorozatok sűrűsége, de napi 2x 3x beindul a kis drága és jó intenzív. Mellékesen hozzáteszem beteg vagyok, kb 2 hete köhögök folyton és be van az orrom vagy 2 hónapja dugulva.

Lehetnek a tüneteim a szülés beindulásának előjelei? Egyre nehezebb már minden és az orvos szerint teljesen rendben van a kicsi, mindenünk megvan már csak gyarapodni van bent, ( 36 hetesen már 2,7 kg volt) azt mondta készen áll a születésre, nem lenne egészségügyileg gondja ha kibújna.



2016. dec. 14. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:
szia. nekem semmi ilyesmi tünetem nem volt. ugyanúgy volt étvágyam és nem volt hányingerem. sőt egész terhesség alatt összesen háromszor volt hányingerem. Nekem hajnal 4 kor kezdődtek a jóslófájásook semmi más tünetem nem volt ezen kívül és este 18:40 kor meg született a most 4 hónapos lányom igaz beinditották. szerintem még nem biztos hogy ezek a szülés tünetei.
2016. dec. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!