Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek szülés beindulásának a...

Ezek szülés beindulásának a jelei lennének?

Figyelt kérdés
Most vagyok 36+4 hetes.Első babám császáros lett..nemtudom most ,hogy minden rendbe és természetes szülésre készülök normális folyamatok mennek e végbe...tegnap mondta a doki ha 10 percenként keményednék induljak meg a kórházba...Én azt hittem csak fájások a.mérvadóak. A derekam leszakad..néhány napja megy a hasam.enyhén..és többször bekeményedik a.hasam de van hogy már meg se tudom.különböztetni mert folyamatosan kemény..aztán elmúlik és később megint..De estére meg abbamarad..ez így még normális?
2016. júl. 7. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem még az..igazi 8-10 perces fájásaim voltak anno 36 hetesen,de elmúltak.Rá két napra újra kezdődött este,el is ment a magzatvíz egyik fájás közben. Aznap meg is szültem :)
2016. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!