Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak itt Nagyváradi vagy...

Vannak itt Nagyváradi vagy Romániai anyukák, kismamák? Lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok, ugy tervezzuk, hogy a szuleszetre megyek ha beindul a szules. Nem akarok maganklinikara mivel az nagyon draga lenne. Nem tudja valaki, hogy Váradon az apuka jelen lehet a természetes szülésnél? Ki mennyit ad a nődokinak a szülés levezetéséért s mikor illendő átadni a borítékot?
2016. dec. 14. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én sepsiszentgyorgyi vagyok, tavaly szültem. Itt nekem azt mondták, hogy akkor lehet bent az apuka, ha nincs sok szülés egyszerre. Aztán végül nekem császármetszés lett, annál semmiképpen sem jöhetett be. Végül én nem adtam semmit az orvosnak, azelőtt hozzá jártam magán rendelésre és ott havonta otthagytam több mint 100 lejt, s úgy gondoltam, az legyen elég :D Amúgy itt azt mondták nekem szülés előtt, hogy 100 eurót illene adni.
2016. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, hasznos volt.
2016. dec. 14. 14:03
 3/3 Bernadette20 ***** válasza:
Szia . Nem tudom szültéle már . Én gyergyóban lakom itt is szűltem . Nálunk 400 lejért engedik be az apukát 400 lejért de csak a vajudás időszakába a szűlést meg a vajúdóba kell meg várnia ( mindezt abban az esetben ha nincs más szűlő nő ) . Én a bábasszonyoknak meg a babásnővéreknek egy-egy csokit adtam s a dokinak egy pohár szettes italt adtam
2016. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!