Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van koztetek Romaniai kismama?

Van koztetek Romaniai kismama?

Figyelt kérdés
a dupla teszt (12. het) mennyibe kerul biztositas nelkul? elore is koszi
2013. jan. 16. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen én :D amugy engem nem küldtek erre a bizonyos tesztre...ugyhogy nem tudom,te honnan vagy?
2013. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia

koszi, hogy irtal

a dokim ajanlotta, hogy csinaltassam meg a dupla tesztet, most a heten kellene menjek a laborba,

de kozben kiderult, hogy csak jovo hettol leszek biztositva, es nem tudom, hogy hany lejbe kerul ha nincs biztositasom

annyit tudok, hogy 60 RON-ba kerul annak akinek van biztositasa, de nem tudom, hogy masnak(mint pl. en) mennyit kell fizetni erte, lehet hogy nekem is 60 lenne, de nem vagyok biztos benne

hargita megyei vagyok

2013. jan. 16. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:
én Bihar megyében élek,hát nem tudom baj lenne ha egy héttel később mennél?az én dokim nem küldött sőt nem is emlitett ilyesmit,sajnos itt nincs olyan jo rendszer mint Magyarországon :(
2013. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hormonokat néznek és a Down-kórt is kimutatja a vérvizsgálat. Ezt a 12. héten a legjobb megcsinalni
2013. jan. 16. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!