Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt Nagyváradi anyukák,...

Vannak itt Nagyváradi anyukák, kismamák? Érdekelne, hogy ki melyik nőgyógyászhoz járt?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok..

Nem tudom melyikhez menjek..

Szeretnék magyar nőgyógyászhoz menni de az nem sok jo akad itt.. aki lenne az meg nem rendel a kórházban..

Szóval az lenne a kérdésem, hogy ki melyik orvoshoz járt, és kivel szült?



2016. aug. 16. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, en nagyvaradi vagyok. Eddig Samuel Gezahoz jartam, igaz magankabintebe, de rendel valamelyik korhazban is. Jo orvos, meg vagyok vele elegedve, csak ha tudni akarsz valami reszletesebben akkor szora kell birni. Nem egy csevereszos fajta. :)
2016. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sámuelhez jártam én is magánrendelésre, vele is szültem, dolgozik a szülészeten is. Nagyon rendes, jó szakember. Mikor bent voltam a korházban mondták a nővérek, hogy ő a top orvos a korházban, nagyon sok betege van. Nála biztos jó kezekben leszel, bár az nagyon igaz, amit az első írt, hogy nem egy cseverészős orvos, csak a lényeget mondja, a többit kérdezni kell. De szerintem ő a legjobb választás.
2016. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!