Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor esik ki vagy szivodik...

Mikor esik ki vagy szivodik fel a belso varrat?

Figyelt kérdés
3hete szultem gatmetszessel,a kulso varrataim kiszedtek mielott a korhazbol hazajottunk,de belsot mikor tusolok erzem rendesen..Ha veletlen viz eri utana feszul,szur orakig..Egyebkent mar nem faj ott lent semmi max pisiles utan kicsit feszul a belso varrat miatt..Mar paromat is nagyon kivanom,de ugye meg nem lehet,foleg hogy meg megvan a belso varrat..
2016. dec. 16. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:

A pároddal nem is ajánlatos együttlenni a 6 hetes kontroll előtt, amíg az orvos azt nem mondja, hogy minden oké.

Én 4 hete szültem, a külsőt szintén kiszedték a kórházban, a belső pedig most pár napja potyogott ki, viszont én a belsőt egyáltalán nem éreztem, a külső fájt iszonyatosan, és az is csak addig míg bent volt a varrat, az a 3 nap.

Mikor a dokim kiszedte a külsőt, mondta nyugodtan zuhanyoztassam, így a belső is előbb szívódik/esik ki.

2016. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a 6 hetes kontrollon is volt még bent varrat.Kicsit be is voltak gyulladva,kaptam Tantum rosat és utána már nem volt panaszom és ki is potyogott a maradék.

(igaz nekem végig repedt a hüvelyem és 1 órán keresztül varrtak.

2016. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!