Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hány nappal/héttel...

Szülés után hány nappal/héttel szívódik fel/lökődik ki a varrat? Illetve a külső varrat is kijöhet magától?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták kilöködik magától (egy volt még bent) hát nem jött ki, begyulladt, 3 hét múlva mehettem vissza a dokihoz.

a külső varratot szerintem az a jó ha mindenképp kiszedik!!

2009. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És az hogy begyulladt azt hogy érezted?Mert én most szűltem 2 hete és érzek egy varratot ami úgy feszít hogy alig bírok menni,meg ülni a wcn!Fájni nem fáj csak olyan mintha szét akarnék szakadni!
2009. aug. 21. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 6 nappal szülés után volt ilyenem.

Egy mélyöltésem rendetlenkedett, meg belül hematóma volt (vagy mi, nem mondták, csak hallottam).

Elég volt napi 3x jegelni.

Nézesd meg, biztos, ami biztos.

2009. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a külső varratokat kiszedték még a kórházban, a belsők szülés után kb. 1,5 héttel itthon "potyogtak ki".Volt belőlük pár... :-(
2009. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond,nekem is fájt,feszített,űlni állni nem tudtam a varrat miatt.

Valószínű,h ahogy húzódik a seb és környéke szárad,ezért érzed.

Nekem 4 hét után potyogtak ki a varrataim -külső,belső és szépen gyógyúlt.

Neked azrt még "friss" a seb:)

2009. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a belső varratok kb 2 hét után jelentek meg, a külsőt még a kórházban kiszedte a dokinő. Én sem tudtam sokáig ülni még itthon sem annyira fájt, a sógornöm aki 4 gyereket szült az javasolta a forró vizet( természetesen amit kibirsz, nem tűzforróra gondolok) hogy fürdéskor ott lent zuhanyoztassam, nekem nagyon bejött 2 nap alatt enyhitette a fájdalmat,1 hét után meg semmi bajom nem volt.
2009. aug. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!