Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A császár nem szülés?

A császár nem szülés?

Figyelt kérdés

A kisbabám sürgősségi császárral született.

Egy természetes úton szült nőtöl megkaptam,hogy "Te nem szültél"...

Akkor lehet,hogy az én babámat tényleg a gólya hozta?? Tudnám,hogy akkor miért fájt ennyire...

Véleményekre lennèk kíváncsi.


2016. dec. 19. 20:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
85%

Ez hülyeség. Lehet a császár nem természetes de hosszútávon azért megerőltetőbb , rosszabb ,stb.


Mégiscsak felvágják a hasadat. Hülyeség amit a nő mondott , felejtsd el.

2016. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%
Ez már annyira unalmas téma. Nekem ha minden jól megy program császárom lesz, komoly betegség mellett vállaltam a gyereket, hüvelyi úton nem szabad megszülnöm. Lehet, ha valaki ilyen hülyeséget mondana nekem elküldeném a francba, de rosszul nem esne. Egy tudatlan, ostoba nő, aki csak annyit tud felmutatni, hogy a hüvelyén keresztül nyomta ki a gyerekét, tényleg baromi nagy teljesítmény, a legtöbb nőnek azért sikerül, a többieknek marad a császár, egyébként szerintem legtöbbször ez a kellemetlenebb változat, sima szülés után sokkal hamarabb lehet regenerálódni.
2016. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
97%

A szülés definíciója: a magzat világra hozatala a terhesség végén. Tehát a császármetszés szülés.

Az illető hölgy így olyan nyelvi problémákba ütközik, mint: akkor a te gyermeked nem "született meg", te pedig nem vagy "szülő", ami természetesen nonszensz. Ne törődj vele!

2016. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Első babám,így nem tudom milyen lehet hüvelyi úton szülni. Nyilván fájdalmas mindenkinek,de kárpótolnak érte a gyönyörű gyermekeink! :-)
2016. dec. 19. 21:29
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy császár minden téren rosszabb és nehezebb érzelmileg és fizikailag is. Teljesen más a kettő, de mégis ugyanaz a végeredmény.

Ez az egész, amit az a nő mondott abszurd! Bár megmondom őszintén, hogy pont ezt a mondatot hallottam az egyik barátnőmtől. Nagyon a hagyományos szülés felé húzott, hitt benne, hogy más és megéri, stb. Aztán nem jött össze és ő sírta ezt nekem, hogy tudja, hogy ez így volt biztonságos, de őt nem hagyták szülni, nem is szült, kiemelték a babát. Ő vágyott az érzelmi részére, amely ebben a folyamatban a fizikaival is összekapcsolódik és nagyon sajnálta. Szóval az egész mondat jelentése attól függ, hogy ki mondja. Ha egy együttérző barát, akkor nem biztos, hogy sértés. De ebben az esetben világos, hogy egy lenéző személy.

2016. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
29%

Nekem anyukám barátnője mondta így, hogy 2 gyereke van de ő még nem szült. És szó szerint véve tényleg, én sem tekintem szülésnek a császárt, a szülés számomra azt jelenti hogy a gyerek ott jön ki ahol bement.

De fogalmam sincs miért borul ki egy császáros ha valaki ezt mondja neki! Én ha így születtek volna a gyerekeim mindig poénkodnék vele ha szóba kerülne...

2016. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
79%

3csaszarom volt.

A masodik es harmadik terhessegem alatt,szinte minden este ugy aludtam el,hogy elkepzeltem,hogy a baba majd olyan ugyesen beindul,es gyorsan,hogy nem lesz ido csaszarra.csak ugy pikk pakk kitagulok,es megvan a pici.

Jo,tudom ez igy hulyen hangzik.de az elso szulesemnel 4 ora alatt teljesen kitagultam,nem is volt olyan hu de veszes az egesz.mar a kitolasnal jartunk mikor a baba szivhangja esett minden fajasnal es nem is jott kifele egy pontnal tovabb.

Igy surgossegi csaszar lett,ahol kiderult,hogy a hona alatt es a nyakan is rajt volt a zsinor.nem is tudott volna megszuletni,csak ha kitepik belolem.

Na,szoval ezek utan En ugy gondoltam boven belefer egy gyors szules.

Persze nem jott ossze,akarmennyire is akartam.a 2.at 8 nappal turhodtam,inditva lett vegul csaszar lett mert nem volt fajasom.a 3. Mar program csaszar volt.

Ha nekem egyszer valaki azt mondana,hogy en nem is szultem,azt helyben lecsapnam.2 jo nagy vagas van a hasom.szules(igen,nekem szules)utan hetekig erzekeny volt a hasam.nem par orat fajt aztan vege.

Sose fogom megerteni azokat a noket akik szerint a csaszar konnyebb es jobb mint a normal szules.

Ne foglalkozz ilyen megnyilvanulasokkal.

2016. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
73%
Hm, erdekes velemeny. Szerintem le a kalappal azok elott a nok elott, akik tizenoras vajudas utan, esetleg mar orak ota tarto tolofajasokkal kerulnek vegul a mutobe. Az nem lehet semmi azert. Vagy mondjuk aki ikreket szul, az elsot termeszetesen, a masodikat csaszarral. Ok a legnagyobb hosok.
2016. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
72%
Úgy gondolom, hogy a természetes szülés nem érdem, hiszen ha minden rendben zajlik, akkor a legostobább, legprimitívebb ember is képes rá.
2016. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

A néni egyébként 40 ève majdnem belehalt a szülésbe...

Megbíztam az orvosomban,és megbeszéltük,hogy tènyleg csak akkor kell a császár,ha amúgy kockáztatnák az épségünket. Vajúdtam,egész nap kaptam az oxitocint,de hiába.

Én nem tudok dicsekedni,hogy mekkora hős vagyok,hogy természetes úton szültem,de legalább van egy gyönyörű,egészséges kisbabám,ami mindennél fontosabb,hiszen egy életre szól!!!

2016. dec. 19. 23:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!