Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy pakoljak be a kórházba?

Hogy pakoljak be a kórházba?

Figyelt kérdés
Lassan kibújik a pici és van egy bőröndöm amibe belepakoltam majdnem mindent csak a babának pár dolgát nem mert nemnagyon fért bele.. Meg ez a szülőszobás dolog is homályos nekem, hogy azt mikor készítsem meg hogy? mindig legyen egy szatyor a táskámban és abban csoki, szőlőcukor meg egy palack víz? vagy azt úgy tegyem be a bőröndbe és ha ottvagyok kiveszem? meg úgy is lehet hogy az én dolgaimat a bőröndbe a picinek meg mindenét belepakolom a pelenkázó táskába és akkor úgy viszem? légyszi írjátok le ti hogy csináltátok..

2016. dec. 22. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:

En 3 taskat pakoltam.

Legkissebbe csak egy halloing,tusfurdo,wc papir,viz,papucs,nem tul nagy torolkozo,betet,eldobhato bugyi volt.ez volt amit vittem szulni.(lehet volt benne mas is,nem emlekszem)

Aztan volt egy masik amiben a picinek pakoltam a cuccait,es egy nagy amibe a korhazi napokra raktam a tobbi cuccom.

Nekem vegul befekvos volt 2 szer,meg egyszer program csaszar,de igy is csak a kis pakkot vittem az elso kettonel a szobabol a szuloszobaba.(a tobbit a noverek atvittek a masik szobaba mire "vegeztunk")

Amugy ugy lett volna,ha beindul a szules akkor csak a kicsit vittuk volna fel,a masik kettot apa hozta hozta volna szules utan fel a kocsibol.

2016. dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor a picinek a pelenkázó táskába jó ha a korházi dolgait pakolom(pelus,textilpelus,popsitörlő,popsikenőcs,alkohol,vatta)a hazahozós cuccát a férjem majd behozza. Vagy fura/ciki lenne a pelenkázótáskában vinni neki? Első baba és nem tudtam elmenni szülőszobanézőbe sem a védőnő meg semmit nem mond ilyen téren. ÉS akkor a szülőszobába mondjuk egy sima kistáskában bevihetem a dolgaim? a 3 kórházi napra meg maradjon a bőröndben..Nekünk nincs kocsink és messze is van a kórház szóval nem tudnánk megoldani csak egyben bevinni az egészet az meg nem sok? sajnálom hogy ennyi kérdésem van :)
2016. dec. 22. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 2 táskát vittem. A bőröndben az én cuccom meg a babáé, ezt ugye a gyerekágyas osztályra. A szülőszobára meg a kézi táskámat vittem fel, ahol én szültem ott fent nem lehet zuhanyozni, így csak, vizet, csokit, zsepit, kis törölközőt,meg a papírjaimat tettem bele.

De ha neked jó, akkor vihetsz hármat is, külön a baba dolgait is. Az egyik szobatársam 5 táskát hozott, még párna is volt nála, szóval ahogy neked jobb.

2016. dec. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én két bőröndöt viszek. A nagyobban vannak az én dolgaim, nem csomagoltam külön a szülőszobára, egy hálóinget, meg a tisztasági cuccokat könnyen megtalálom benne. A kisebb bőröndbe a baba dolgait tettem, nálunk kértek be pelenkát, alátétet, mellszívót is, ezek nagyok, nem fértek volna el az én bőröndömben.
2016. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!