Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39+1 hetesen 1110es ertek,...

39+1 hetesen 1110es ertek, baba nagyon nagyon lent van de a feje nem ekelodott be, nagyon kimozdithato volt még két napja. Mikor indul igy meg szerintetek?

Figyelt kérdés
nem szeretnek pont karacsonykor korhazban lenni.vagy elotte vagy utana dr inkabb elotte jo lett volna szulni mert van egy 2,5 eves kislanyom is. mar nagyon lent erzem mozogni. sokszor beleszzur a mehszajba valami.vannak kemenyedesek de nem tul fajddalmasak es keves ideig tartanak.. vasarnap hajnalban 2oratol is voltak 5-6-8 percesek de 6ra elmultak.tegnnap ota szedek ccimicifuga 2X5 caulophillum 2x5 es arnica1x5 ot. bocs ha rosszul irtam.izgulok mikor kerulunk be.

#szülés #indulasa
2016. dec. 22. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nem kívánságműsor, és sajnos nem vagyunk jósnők.
2016. dec. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38 hetesen is ilyen ertekeim voltak,40+2re szultem "kis rasegitessel"...doki levalasztotta a burkot a mehszajrol,ezutan pár oraval indult be..nem tudom,hogy magatol mikor jott volna
2016. dec. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a másodikkal 34 hetesen volt 2111 a méhszájam, már az elejétől sokat keményedtem aztán rengeteget. 39. hét közepén lett meg. A harmadik gyerekkel voltam dec 24-re kiírva,de szerencsére 15.én kibújt. Drukk,hogy karácsonykor még otthon legyél
2016. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!