Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudom valahogy segiteni hogy...

Tudom valahogy segiteni hogy erosodjenek a fajasok? Mozgassal vagy valamivel?

Figyelt kérdés
eleg sok kemenyedesem van de nem fajnak nagyon. nem lehetnek tul erosek.39 hetes vagyok

2016. dec. 22. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha már vajúdsz segítheti a tágulást ha fájások alatt guggolsz.
2016. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dörzsölöd a derekadnál a csontot: segíti az oxitocin áramlását.
2016. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de ez engem is érdekel. Én is 39 hetes terhes vagyok, nem túl fájdalmas keményedésekkel, jóslókkal.
2016. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

koszi eddig 😊

3.valaszolo! mikorra vagy kiirva?

nekem vasarnap nagyon sok volt ejjel. fel is oltoztem hogy ha erosodnek es remdszerezodnek bemegyek a korhazba. de elmultak. nagyon nem fajnak sajnos ha most is van par. baba mar nagyon lent van pedig.

2016. dec. 22. 21:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek csak jóslók. Én kipróbáltam mindent, mégis túlhordtam. Tudom, hogy nehéz, de türelem. (Én betöltött terminusnál bába koktélt ittam, de orvos tudott róla, 40+4 napos voltam akkor. Ezt előtte nem lehet.)
2016. dec. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerdára vagyok kiírva. :)

A 37 és 38 héten egész sok jóslóm volt, egyre fájdalmasabbak, rendszereződtek is, mindig azt hittem, hogy na, akkor most indulunk, de elmúltak. Most a 39. héten pedig semmi. :D

2016. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

jovo szerda 28-ra? mert en is 😊

nekem ma vannak de enyhek. most elmegyunk vasarolni,kivancsi leszek seta eredmenyes lesz-e

2016. dec. 23. 13:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, 28-ra vagyok én is. :)

Remélem addigra megszületik mindkettőnk babája. :)

2016. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
majd irj mikor lett meg 😊
2016. dec. 23. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!