Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Milyen gyógynövényekkel,...

Csucsu256 kérdése:

Milyen gyógynövényekkel, gyógyszerekkel, módszerekkel, természetgyógyászati dolgokkal, mérgekkel, mozgással vagy ételekkel lehet megszüntetni a terhességet?

Figyelt kérdés
December 28.án kellett volna megjönnie,de nem jött meg a menstruációm. 29 és 30.án csináltam gyors teszteket és halványan látszott a két csík. Azóta sem jött még meg a mentruációm. Előző héten dec. 23.án csináltam egy tesztet és az nem mutatott ki semmit. Másfél hónapja vagyunk együtt barátommal és hüvely kúppal védekeztünk minden alkalommal.

2014. jan. 2. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmivel.

Csak abortusz.

2014. jan. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát elméletileg vmiyen abortusz de az sokféle van.

Mással én nem próbálkoznék,mert neked is bajod lehet(akár te is meghalhatsz a magzattal együtt)

2014. jan. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Amire készülsz, az magzatelhajtás, és csak szólok, hogy bűncselekmény!

Inkább menj abortuszra!

2014. jan. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a baba meg akar maradni, akkor tehetsz bármit, előbb lesz neked bajod, mint neki. Hihetetlen, hogy ilyen gondolataid vannak, hány éves vagy? 12?
2014. jan. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmilyennel, legalábbis Magyarországon nem! Külföldön, mint Ausztriában a terhesség nagyon korai szakaszában van lehetőség gyógyszeres abortuszra, de nagyon fájdalmas és csak kórházi megfigyelés alatt végzik ott is. Olyan tehát, hogy csak bemész a patikába, veszel valami bogyót és hipp-hopp már nem is vagy terhes, olyan nincs. Lehet, hogy vannak illegális szerek, de én azokkal nem próbálkoznék, mert a te életed is veszélybe kerülhet. A homeopátiáról annyit, hogy vannak fűszernövények, amelyek erős méhösszehúzódásokat okozva vetélést okozhatnak, mint a bazsalikom is, de annyit úgy sem tudsz ezekből megenni, hogy kifejtsék hatásukat, illetve egyáltalán nem biztos, hogy nálad hatásosak lennének.
2014. jan. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hááát, így jártál. A kúp nem védekezési forma.....A halvány pozitív is pozitív. Orvos, uh és majd elmondja mit tehetsz. Védekezni kellett volna normálisan.
2014. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ne huzd az idot, orvos, papirok, mutet.


Minel hamarabb,annal ˝konnyebb˝.

2014. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!