Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A málnalevel tea zacskojara...

A málnalevel tea zacskojara az van irva hogy gorcsoldo hatasu. Akkor hogyan segiti megis a tagulast es hasonlokat?

Figyelt kérdés

nem mertem vrnni pedig minddnhol azt olvasom hogy isszak a kismamak.

beindithatja a szulest is? nem sokat tudok rola . 39 hetes vagyok



2016. dec. 22. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
39 hetesen már tök fölösleges elkezdened, hetek óta inni kéne, hogy TALÁN hasson. De azt soha nem tudhatja senki, hogy milyen hatása van tképpen, hiszen nem tudhatja, milyen lett volna a tágulása ha nem issza. Nincs mit összehasonlítani, érted. :) Én ittam, de elég későn kezdtem én is 37-38 hetesen, abszolút nem akartam tágulni, oxitocinnal se. Más meg tágul tea nélkül, szóval érted...
2016. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, a szülést nem indítja be, azt elfelejtettem írni.
2016. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Pont úgy hogy elvileg ellazítja a méhszájat meg a szalagokat.


Korábban azért nem javasolják, hogy nehogy kinyíljon a méhszáj. A szülést elvileg nem indítja be.


Egyébként mese habbal. De ihatod, ha jól esik.

2016. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
amiota nem szedem mar magneziumot azota tagultam 2110-re. sot doki szerint inkabb 1110. valoszinuleg megindit majd mert cukros vagyok,sot mareginditott volna de.mivel a belso mehszaj zarva ezert 99% eselyt adott arra hogy csaszar lenne belole. ezert meg varunk kicsit. ezert gondolkodom teaban.
2016. dec. 22. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!