Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bent lehet az apa?

Bent lehet az apa?

Figyelt kérdés
A Debreceni Kenézy Kórházban ha nincs fogadott orvos akkor be mehet az apa a szüléskor ha kéri az anya?
2016. dec. 27. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy akkor el kell menni szülésfelkészítő tanfolyamra. Ott adnak egy igazolást amivel be lehet menni. Persze van olyan szülésznő, aki papír nélkül is beengedi az apát, de én nem kockáztatnék.
2016. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a beteg illetve a szülő nő alapvető joga, hogy minden esetben, amikor igényli, egy általa választott nagykorú személy mellette tartózkodjon. Kivétel természetesen bizonyos műtétek
2016. dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Tanfolyam nelkul biztos h nem, de van ahol egyàltalán nem.:/ magànba bárhogy. Ferjem csaszarnal bent volt, egy fel orat beszelgetett vele elotte a dokim es kesz, de mert magànkòrház. Államiban szigorúbbak.:(
2016. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem.


"(5) A szülő nőnek joga van arra, hogy az általa megjelölt nagykorú személy a vajúdás és a szülés alatt folyamatosan vele lehessen, a szülést követően pedig arra, hogy - amennyiben ezt az ő vagy újszülöttje egészségi állapota nem zárja ki - újszülöttjével egy helyiségben helyezzék el."



[link]

2016. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as, a kérdésben nem császárról, hanem sima szülésről van szó. Én Budapesten szültem, de még soha nem hallottam olyanról, hogy apát nem engedik be a sima szülésre. Remélem, Debrecenben sincs így.
2016. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. dec. 27. 18:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm ott szült, volt fogadott dokija. Apuka csak úgy mehetett volna be, ha "elvégzi" azt a tanfolymot. Aki már szült (pl kismama anyja), ő bemehet tanfolyam nélkül is.
2016. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!