Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Véleményekre lennék kíváncsi...

Véleményekre lennék kíváncsi a SOTE I. Szülészeti klinikáról? 5 hónapos terhes vagyok és lassan korházat, orvost és szülésznőt kellene választanom. Ti kinél szültetek kit tartotok jó orvosnak szülésznek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Kétszer szültem ott. Mégegyszer nem követem el ezt a hibát!
2017. jan. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 lányom ott született, én sokat köszönhetek nekik. A nagyobbiknak speciel valószínűleg az életét. Jó szívvel ajánlom dr. Silhavy Mihályt (ha még ott van), mindkét lány nála született. Tündéri pasas (hasonlít Mr. Beanre :-D ) és nagyon jó orvos. Nem is az a maroktartós típus. Szülésznőm nem volt, mindkétszer aki éppen ügyeletes volt, de teljesen rendben voltak. Mondjuk én nem mostanában szültem ott (2000. és 2003.), de a doki nem hinném, hogy változott.
2017. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2014-ben szültem, fogadott orvos, fogadott szülésznő. A szülésznő nagyon rendben volt. Az orvos kevésbé. Aztán akik átvették a műszakot szülésznők is kritikán aluli hozzáállást tanúsítottak, lekezelő stílusban beszéltek velem, miközben én tök udvarias voltam, és nem árulták el, hogy azért nem visznek át az osztályra, mert nincs hely, úgy viselkedtek, mintha azért nem tennék, mert nem érdemlem meg. A katéterezéstől olyan húgycsőgyulladást kaptam, hogy nehezebben gyógyult, mint a gátsebem, de nem is igen van min csodálkozni, ha a drága ápolónő az ágytálat a sáros csizmám mellé tuszkolja a szekrénybe. Az a csoda, hogy nem rohadt ki a húgycsövem. Csúnyán ki voltam vérezve, az első néhány lábra állásnál elájultam, ennek ellenére sem segített a nővér lezuhanyozni. A zuhanyrózsa többször kiesett a kezemből, annyira remegtem, ő meg nézte.

A csecsemős nővérek felületesek, bunkók, és a segítőkészség leghalványabb jelét sem mutatták. Úgy mentem haza a kórházból, hogy a szülés után gyakorlatilag egyáltalán nem aludtam három napig, a gyereket eközben nekem kellett ellátnom. A látogatás körülményei meg egyenesen balkániak voltak. Soha többé nem szeretnék ott szülni.

2017. jan. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásaitokat :)
2017. jan. 12. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!