Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ahova eddig jártam kórházba...

Ahova eddig jártam kórházba terhes rendelésre, sajnos át kellett hogy adjon a SOTE 1-nek. (Baross u. ) Szeretnék ott 1 orvoshoz járni, nem pedig ahányszor megyek annyihoz?

Figyelt kérdés

De ott 1 orvoshoz járni, nem pedig ahányszor annyihoz. De nem szeretnék a magánrendelőjébe járni, hanem sztk alapon ott. Tudtok nekem ajánlani jó orvost aki a cukros kismamákra van szakosodva?

És azt szeretném még megkérdezni hogy, hogy van annak a menete? Kitől kell időpontot kérni? Stb...


2012. febr. 9. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Silhavy Mihály, Krasznai, Lázár Levente, ők nagyon jók.

Oda mész az ambulanciára délelőtt és mikor kijön a nővérke oda mész hozzá és mondod neki, hogy át kellett jönnöd, stb...

Ha van már kiszemelt orvosod, akkor mondod, hogy hozzá mész.

Aztán majd behívnak, felveszik az adataidat. Az ambuláns lapodra rá lesz írva a dokid neve, onnantól kezdve hozzá mehetsz tb alapon.

Röviden ennyi.

[link]


Itt vannak a dokik és a mellékek.

2012. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, én is oda jártam végig.

Csaba Ákos tudom ajánlani, ő nagyon jó orvos.

Az asszisztensének a számát meg tudom adni, ott kérhetsz időpontot, és megmondod, hogy a klinikára szeretnél menni.

Ica az asszisztens:20/9410372

2012. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Holnap megyek a sotéra, és az lenne a kérdésem, ha pl. akihez szeretnék menni orvoshoz nincs bent, akkor máshoz fognak tenni? Vagy megmondják mikor menjek vissza?

2012. febr. 9. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Megmondják, mikor van ő és akkor visszamész hozzá.
2012. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!